Köpek Oteli Üsküdar

Köpek sahibi olanların en büyük korkusu bir yere gidecekleri zaman köpeklerine ne olacağı korkusudur. Bıraktığı kişi ona iyi bakabilir mi, yemeğini zamanında verir mi, onu yürüyüşe çıkarır mı ya da günlük ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilir mi gibi sorular yüzünden gittiği yerde hep kuşkuyla yaşar. İş gezileri ya da kafalarını dağıtmaları için her nereye gittilerse tatil zehir olur. Köpek Oteli Üsküdar ev ortamına alışık olan köpekler kapalı otel bölümlerinde, dışarıya alışık olan köpekleriniz ise bahçede kendilerine ayrılan bölümde kalabilirler. Küçük misafirlerimiz için gözünüz arkada kalmasın diye her türlü konfor sağlanmıştır. Veterinerler ile köpeklerin kaldığı bölümler her gün dezenfekte edilerek hijyen kurallarına dikkat edilir.

Köpek Oteli Üsküdar

Köpekleriniz otelimize giriş yapıldığında kilo kontrolü yapılır ve öyle alınır. Çıkışlarda ise bu köpeklerin tırnak kontrolü, göz ve kulak temizlikleri gibi çeşitli kontrolden geçirilerek sahiplerine teslim edilir. Ayrıca köpeklerin kaldığı oteller ses izolasyon sağlanarak dizayn edilmiştir. Köpeklerinizin belirli aşıları yapılmalıdır. Bu aşıları olmayan köpekleri otelimize kabul etmemekteyiz. Bu aşılar şunlardır: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre iyem ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Köpekleriniz organik tamamlarla beslenir ve verdiğiniz kiloda geri alırsınız. Köpeğinizi bize aldığınız gibi teslim edebiliriz. Bir başka köpekle iletişiminden dolayı yaralanmalar olmaz. Tuvalet ve gezi ihtiyacı için yanında bir bakıcıyla günde en az iki kez bahçe gezisine çıkarılır.

Köpek Oteli Üsküdar

Köpek Oteli Üsküdar aynı tatil köyü mantığı şeklinde işletilmektedir ve oteller yılın belirli bölümleri artan taleplerle daha yüksek fiyat uygulanmaktadır. Köpek oteli fiyatları günlük 40-50 TL civarındadır. Bu fiyata köpeklerin maması, gezdirilmesi, diş, göz ve kulak kontrolleri ve veterinerlerin günlük kontrolleri için geçerlidir. Özel mama istendiği zaman ek ücret olarak hesaba yansıtılır. Kuaför, güzellik ve tüy bakım gibi hizmetler için ek ücretler talep edilmektedir. Ayrıca köpeklerin yedikleri yemeklerin ve içtikleri suyun temizliğine büyük önem verilmektedir.

Köpek Oteli Üsküdar Fiyatları

Sizin yokluğunuzda köpeğiniz sevgi ve ilgiden mahrum kalmasın diye köpeğinize alanında deneyimli personel tarafından gerekli alaka gösterilir. Köpeğinizin sosyalleşmesi için yine deneyimli personeller ellerinden geleni yaparlar. Köpekleriniz sizin yokluğunuzda yeni arkadaşlar edinecek ve yokluğunuzu hissetmeden zamanlarını geçireceklerdir. Geniş bir bakım alanına ve oyun merkezine sahip olunan otelde köpekleriniz hoşça vakit geçireceklerdir. Köpek oteli Üsküdar ile dostlarınız yüzünden gözünüz arkada kalmayacaktır. Otelde eğlenceye doyamayan köpekler sahiplerini gördüğü zaman sevinmekteler ama otelden ayrılırken de ayrılmak istememektedirler.

Köpek Oteli Üsküdar Bakımı

Yokluğunuzda köpeğiniz hastalandığı zaman 24 saat veteriner gözleminde gerekli ilaçlar ve gerekli tedavi uygulanarak bakımı sağlanmaktadır. Köpeğinizi işinizin yoğunluğundan dolayı otelimize bırakamamanız durumunda biz verdiğiniz adrese gelip deneyimli elemanlarımızla köpeğinizi sizden teslim alabiliriz. Köpekleriniz 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Köpeğinizin nasıl olduğunu merak etmeniz durumunda canlı kameralar ile bağlantılar kurulup onları izleyebilirsiniz. Köpek oteli Üsküdar köpeğinize en iyi hizmeti vermekte ve dostlarınızın mutluluğu ile siz de onlar hakkında endişe etmekten kurtulursunuz.

Köpeklerinizin sağlığını sizin kadar önemsediğimizden herhangi bir bulaşıcı hastalığı olan ya da fazlasıyla hırçın olan köpekler ile yan yana koymamaktayız. Köpekleriniz otelimizde kısa ya da uzun süreli misafir edebilirsiniz. Kısa süreli misafirliklerimiz sonucu gelip köpeğinizi kendiniz alabileceğiniz gibi bizimde köpeğinizi evinize transfer etme seçeneğimiz vardır. Köpeklerinizi uzun süreli otelimize bırakmak istediğinizde her ay ücreti ödeme zamanınızda hesaba parayı yatırmanız şarttır. Paranızı düzenli olarak ödememeniz durumunda hiçbir mesuliyet kabul etmeyiz. Ayrıca dostlarınızı bize taahhüt ettiğiniz zamanda almaya özen göstermenizi rica ederiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Üsküdar