Köpek Oteli

Köpek sahipleri için dostlarının bakımları çok önemlidir. Köpek sahipleri bir yere gitmek zorunda kaldıkları zaman köpeklerine ne olacağı onlar için büyük sorundur. Ne iş gezilerine ne de seyahatlere gönüllerince gidemeyen köpek sahipleri, kendilerinin yokluğunda köpeklerine ne olacağını merak ederler. Köpeklerini emanet etikleri kişinin köpek bakımı hakkında tecrübesi yoksa akılları hep köpeklerinde kalır. Köpeklerinin yemeği öğününde verildi mi, günlük yürüyüşlerine çıkarıldı mı, günlük bakımları yapıldı mı, hastaysa ilaçları zamanında verildi mi soruları ile zihninizi meşgul edip seyahatlerinin tadını çıkaramazlar. Köpek sahiplerini tam bu problemlerinin giderilmesi için köpek oteli imdadınıza yetişmektedir.

Köpek Oteli Hakkında

Bazı hayvan sahipleri köpeklerine yapılan muamelelere fazlasıyla dikkat etmektedir. Bu yüzden pansiyonların dostlarını kafeslerde misafir etmesinden dolayı köpek pansiyonlarına köpeklerini emanet etmek istemezler. Köpek oteli tatil köyü kalitesinde köpeklerinize hizmet vermektedir. Köpeklerinizi köpek oteline siz bırakabileceğiniz gibi ücretli servislerimiz ile deneyimli elemanlarımız eşliğinde köpeğinizi evinizden teslim alabiliriz. Köpek oteli büyük alana kurularak köpeklere oynamaları için geniş alanlar sunmaktadır. Köpekler geniş alanlarda diğer köpeklerle oynayarak zamanlarını eğlenceli geçirirler. Ayrıca yüzmeyi seven köpekler için yüzme havuzları vardır. Köpek otellerinde köpeklerin yatacağı yataklar anti alerjik yataklardır. Her bir köpeğe ayrı bir yatak verilerek rahat bir şekilde uyumaktadırlar. Köpeklerin odaları güneş girmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Köpeklerin yattıkları odalarda klima mevcuttur. Köpekleriniz rahat bir uyku uyusun diye onlara klasik müzik eşliğinde bir rahatlık sunarlar. Köpekleriniz için her türlü konfor bu köpek otelinde düşünülmüştür.

Köpeklerinize organik mamalar verilmekte ve temiz su verilmektedir. Ayrıca köpeklerin kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır. Köpeklerinize gereken sevgi ve özen sonuna kadar gösterilmektedir. Köpek oteli ile köpeklerinizin günlük bakım rutinlerine de dikkat edilmektedir. Veterinerler köpeklerinizin temizliğinde son derece hassastır. Günlük olarak köpeklerinizin kaldığı yerler veterinerler tarafından kontrol edilmektedir.

Köpek Oteli Fiyatları

Köpek oteli sizin dostlarınızın sağlığına son derece dikkat etmektedir. Köpekleriniz otele giriş yaparken kilo kontrolüne tabi tutulur. Köpekleriniz otele girdiğinde hangi kilodaysa çıktığında da o kiloda size teslim edilir. Köpekleriniz otelden çıkarken veterinerimiz tarafından göz, kulak ve kilo kontrolü yapılır. Ayrı bir bakım isteyen hayvan sahipleri ek ücret ödemek zorundadır. Bazı hayvan sahipleri için köpeklerinin görünüşü çok önemlidir. Bu yüzden köpeklerini belirli aralıklarla hayvan kuaförüne götürürler. Yokluğunuzda hayvanınızın kuaför bakımları aksamasın diyorsanız, sizin için o işi seve seve üstlenebiliriz.

Köpekleriniz günde en az iki kere bir saat tuvalet ve gezi ihtiyacı giderilsin diye gezintiye çıkarılır. Köpek bakımında deneyimli olan çalışanlarımız eşliğinde köpekleriniz gezintiye çıkarılır. Köpek otelinde 24 saat veterinerimiz köpeklerinize eşlik etmektedir. Eğer köpeğinizle ayrı kaldığınızda onu özlerseniz size canlı kamera yöntemiyle köpeğinizin durumu gösterilmektedir. Köpeğiniz rahatsızlandığında veteriner anında müdahale edebilir.

Köpek Oteli

Köpek Otellerinde Köpek Bakımları

Köpeklerinizin belirli aşıları olmak zorundadır. Zorunlu olan aşıları olmayan köpekleri otelimizde misafir edemeyiz. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. Bize emanet edilen diğer köpek dostlarımızın canlarını tehlikeye atamayız. Ayrıca köpekleriniz uyuz, bit gibi rahatsızlıklar varsa yine köpeğinizi otele kabul edemeyiz. Diğer köpeklere köpeğinizin rahatsızlığının bulaşmasını göze alamayız. Köpeğiniz sizin yokluğunuzda ilgiden mahrum kalmayacaktır. Onlar için gerekli olan tüm ilgi çalışanlarımız tarafından gösterilecektir. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir.

Köpeğinizi bize verdiğiniz tarihte almayı unutmayınız. Köpeğime burada iyi bakılır diye bizimle bırakmayı düşünmeyiniz. Köpeğinize en iyi ilgiyi siz gösterebilirsiniz. Köpeğinizi uzun süre otelimizde misafir etmek istiyorsanız bir kira öder gibi belirli zamanlarda otelin aylık parasını ödeyiniz. İstenmeyen bir durum çıktığında köpeğinizi alamayacaksanız bize lütfen bildiriniz. Köpeğinizi almadığınız süre faturanıza yansıtılacaktır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli