Kozyatağı Köpek Pansiyonu

Köpekler insanların her zaman dostu olmuş ve evlerinde onlar ile birlikte yaşamaya alışmış evcil canlılar. Köpekler ile insanlar her zaman vakit geçirmekteler. Fakat bazen insanlar köpekler ile gidemeyecekleri yerler olduğundan dolayı köpeklerini yanına alamazlar. Bu köpekleri istemedikleri için değildir. Köpekleri lüks otel ve reostanlar almazlar. İnsanlar yapmış oldukları planları köpekleri yüzünden bozmaması için onları güvenilir ellere teslim etmek isterler. Kozyatağı Köpek Pansiyonu olarak Kozyatağın’da bulunan köpek sahiplerinin köpeklerini güven içinde alır ve bakımlarını yaparız. Uzman kadromuz, veteriner hekimlerimiz ile ve uygun pansiyonumuz ile köpeklerin bakımlarını üstlenmekteyiz.

  1. Kozyatağı Köpek Pansiyonu Köpek Kabulü Nasıl Olur?

Köpek sahipleri özel günlerinde ve tatillerde köpeklerini güvenli bir şekilde bakımlarının yapılması için ilk önce randevu sisteminden randevu alarak pansiyonumuza gelmeleri ve sonrasında veteriner hekim tarafından köpeklerin sağlık kontrolü ve aşılarının yapılıp yapılmadığının kontrolü yapılır. Bu kontroller sonunda köpek pansiyon için uygunsa bakım için kabul edilir. Burada önemli olan bulaşıcı bir hastalığının olmaması ve aşılarının yapılmış olması gerekir.

Köpek kabul edildiğinde köpek sahiplerinin bir form doldurması ve bu formda iletişim bilgileri ve köpeği hakkında bilgiler yer almaktadır. Sonrasında köpek sahiplerine pansiyon hakkında genel bilgiler verilir. Burada köpeklerin kontrolü için köpek sahiplerinin cep telefonlarına kamera görüntüsü seyretmesi için gerekli programlar yüklenir ve köpek bakımını istediği ana seyretmesi mümkündür.

  1. Kozyatağı Köpek Pansiyonu Fiziksel Şartları

Köpek bakımı için yapılmış olan köpek bakım odaları her tarafı tavandan zemine kadar bakteri oluşturmayan özel seramikler ile kaplanmıştır. Odalarda ses ve ısı yalıtımı son derece teknolojiktir. Ayrıca klima sistemi ile ısıtma ve soğutma sağlanmaktadır. Köpekler için oldukça lüks ve yumuşak yataklar bulunur. Köpekler tek başına odalarda bakılmaktadır. Asla hiçbir köpek yan yana getirilmemektedir. Kavga ve herhangi bir kötü olay olmaması için. Ayrıca pansiyonda odalar güneş ışığı görmekte ve köpekleri rahatsız etmeyecek şekilde odalara girmektedir. Odaların temizliği ve bakımı hijyenik olarak düzenli yapılmaktadır.

Kozyatağı Köpek Pansiyonu

  1. Kozyatağı Köpek Pansiyonu Konaklama Ücretine Dâhil Hizmetler

Köpek pansiyonunda günlük bakım ücretleri içinde bazı hizmetler verilmektedir. Köpeklerin beslenmesi için kaliteli ve uygun mamalar ile yapılmaktadır. Asla uygun olmayan ve kalitesiz mama kullanılmaz. Sağlıklı beslenme ve form garantili beslenme yapılmaktadır. Ayrıca günlük 1 saat kadar dışarıda açık alanda köpekler gezdirilmektedir.

Tuvaletleri yaptırılmaktadır. Ayrıca uzman kadromuz ve eğitimli personelimiz ile köpeklerin egzersizleri yaptırılmaktadır. Onlar ile oyunlar oynanır ve güzel vakit geçirmesi sağlanır. Köpeklerin 15 gün veya fazlası pansiyonda kalmaları durumunda ise banyo ve kuaför hizmeti verilmektedir. Sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

  1. Kozyatağı Köpek Pansiyonu Konaklama Kuralları

Köpekler kabul edildiğinde yapılan ödeme ile birlikte köpek sahiplerine bir bilgilendirme yapılır. Kötü niyetli bazı köpek sahiplerinin yapmış olduğu köpeğini 1 hafta kadar bırakıp sonrasında arayıp sormaması ve telefonlara cevap vermeyip köpeğini terk etmesi gibi durumlar olmuştur.

Bu durumda köpeklerin bakım süresinin dolasından 1 hafta sonra köpek sahibi ödeme yapmaz ve telefonlara cevap vermezse köpekler ücretsiz yeniden sahiplendirilecektir. Bu bizimde istemediğimiz bir durum olduğundan fakat bırakılan köpeklerin bakımı bizim tarafımızdan üstlenmiş olsa maddi olarak bunun altından kalkmamız mümkün değildir.

  1. Kozyatağı Köpek Pansiyonu Ücretli Eğitimler

Köpekler için uzman eğiticilerimiz ile köpeklere rehabilitasyon eğitimi verilmektedir. Bu eğitim onların sebepsiz yere sürekli havlamasını önlemek, çok saldırgan olmasını engellemek ve sakin, huzurlu olarak hayatını sürdürmesini sağlamak için verilmektedir. Köpeklere ayrıca temel itaat eğitimi verilmektedir. Bu eğitim onların sahipleri ile daha sağlıklı iletişim kurmasına sağlamaktadır.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kozyatağı Köpek Pansiyonu