Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı

Okmeydanı, İstanbul’un Şişli ve Kağıthane ilçelerine bağlı önemli semtlerinden biridir. İsmini Fatih Sultan Mehmet zamanında ok meydanlarının bulunması ve ok yarışmalarının düzenlenmesi sebebiyle almıştır. Günümüzde yoğun nüfuslanmalar ve kentleşmelerden nasibini alan semtlerden biridir. Semtte köpeklerin çoğunlukla sahiplenilmesi ve köpeklerde yaşanan sağlık sorunlar sebebiyle köpekler için özel yaşam alanları oluşturulmaya başlandı. Aynı zamanda nüfusu yoğun semtte köpekler için özgürce dolaşabilecekleri ve oyun oynayabilecekleri doğal ortamlar fazla mevcut değildir. Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı köpeklerinizin rahat bir ortamda  eğlenebilmesi için bütçenize çok uygundur.

Tüm bunlar dikkate alındığından İstanbul’un pek çok semtinde köpek pansiyonları, eğitim merkezleri kuruldu. Köpek pansiyonları köpeklerin tüm hizmetlerini üstlenerek günlük konaklama ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik kurulan kurumlardır. Okmeydanı köpek pansiyonu semt içindeki köpek besleyen kişilere yönelik kaliteli hizmetiyle faaliyetine devam ediyor. Okmeydanı köpek pansiyonu fiyatı ile de her kesimden insanın dikkatini çekiyor. Köpeğinden zorunlu şartlardan dolayı ayrı kalmak zorunda olan, şehir dışına veya yurt dışına çıkmak zorunda olan köpek sahipleri için yardımcı olan kurumlardan biridir. Pansiyon fiyatları İstanbul içinde pansiyon kapasitesine, personel deneyimine, verilen eğitimlere veya pansiyonun dizaynına bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Okmeydanı Köpek Pansiyonu Özellikleri

Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı

Okmeydanı köpek pansiyonu evcil köpeklerin eğitimlerinde de yardımcı olan ve köpek sahiplerinin tedirginliklerini geride bırakan önemli kurumlardan biridir. Pansiyonda verilen eğitimler sayesinde köpeklerin gelişiminde yardımcı oluyor ve köpek sahipleri ile köpeklerin arasında güçlü bir bağ oluşturuyor. Köpekler yoğun şehir hayatı içinde ve özellikle dairelerde yaşam süren köpeklerde yaşam şartlarına uyum problemleri meydana geliyor. Bu sorunlar nedeniyle köpeklerin psikolojik durumları etkileniyor. Okmeydanı köpek pansiyonunda verilen eğitimler sayesinde köpeklerin hayat şartlarına kolay asimile olabilmeleri sağlanıyor. Aynı zamanda gelişimlerine katkıda bulunarak bilinçli iletişim kurmaları için önemli bir adımdır.

Günümüz koşullarında çalışan köpek sahiplerinin köpekleri ile zaman geçirmeleri ve onların bakımlarını en iyi şekilde karşılamaları pek mümkün olmuyor. Bu durum hem köpekler için ters tepki hem de köpek sahipleri için üzücü bir durumdur. Köpekler sevgiye ve ilgiye muhtaç insanlardır, duygusallardır. Köpekleri ile yeteri kadar vakit geçiremeyen kişilere Okmeydanı köpek pansiyonunda yardımcı olarak yüklerini hafifletmek mümkündür. Köpek sahiplerinden uzak köpeklere ilgi ve sevgi aşılayarak çalışanlar ile beraber oyun oynamaları ve egzersiz yapmaları sağlanıyor.

Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı

Gün içinde ev ortamında sıkışıp kalan köpeklerin özgürce oynayabileceği ve sosyalleşebileceği ortamlar oluşturuluyor. Pansiyon kapsamında çalışan kişilerin de köpek sevene ve enerjisi ile çalışan insanlar olmasına özen gösteriliyor. Bu vesileyle köpekler yalnız kalmıyor ve dilediği gibi vakit geçirip eğlenebiliyorlar. Gün içinde yorgun düşen köpekler özel odalarında dinlenip yeni bir güne hazırlanıyorlar.

Pansiyona giriş yapan köpeklerin günlük alıştığı düzen farklıdır. Bu düzen içinde köpeklerin yaşı, ırkı, psikolojik durumları da etkilidir. Bu analizler dikkate alınarak köpeklerin alıştığı düzen doğrultusunda özel günlük programları oluşturuyor. Ve pansiyon içinde köpekle özel olarak ilgilenen köpek bakıcıları bulunuyor. Hiçbir hizmetini eksik etmeden saatine uygun bir şekilde karşılamak amaçlanıyor. Beslenme saatinde köpekler bireysel olarak özel odalarında besleniyorlar.

Beslenme kapsamında yedikleri mama çeşidi de alıştıkları mama türünden olması önemlidir. Köpek ile ilgili tüm bilgiler köpek sahibinden alındıktan sonra her şey aynı düzen ile işliyor. Gün içinde gezdirilme saatlerinde de köpekler köpek bakıcıları ile açık havada gezmeye çıkartılıyor. Bu süreçte istedikleri gibi dolaşıyorlar ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Gün içinde belirlenen saatlerde oyunlar ve aktiviteler ortak alanlarda düzenleniyor. Yalnız bunun için belli köpek grupları bir araya getiriliyor ki köpeklerin birbirine girip saldırmalarının önüne geçilmiş oluyor.

Okmeydanı köpek pansiyonunda konaklayacak köpekler için eğitim fırsatları da mevcuttur. Uzun süre konaklayacak olan köpeklerin sahiplerine bu fırsatlar tavsiye edilir. Kaldığı süreçte gün içinde eğitmenler tarafından verilen derslerle köpekler, kısa sürede gelişerek daha sağlıklı iletişim kuran canlılar haline gelecektir. Çıkış gününde köpek sahiplerinin karşılaştıkları fark da onları mutlu edecek ve hayatlarını kolaylaştıracaktır. Özellikle ev ortamında yaşamak zorunda kalan ve sosyal çevreden uzaklaşan köpekler için temel eğitimlerin alınması kesinlikle çok önemlidir. Tuvalet eğitimi, koruma eğitimi, itaat eğitimi ve yavru köpeklerde uygulanabilecek yavru eğitimi köpek sahipleri ile yeterli zaman geçiremeyen köpekler için tavsiye edilen eğitim türleridir.

Köpek Pansiyonunda Günlük Konaklamalarda Fiyatlar

Köpek sahiplerinin köpeklerinden bir süre ayrı kalması gereken durumlarsa önemli olan, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle köpek sahiplerinin gözünü arkada bırakmayan önemli hizmet kurumlarıdır köpek pansiyonları. Köpekler için her şey düşünülmüş ve sağlıklı, hijyenik ortamlar oluşturulmuştur. Gece konaklamalı kalacak köpekler için özel odalar tahsis ediliyor. Gün içinde her ortamda kameralar ile köpekler 7/24 kontrol ediliyor. Herhangi bir durumda uzman veteriner yardımıyla gözetim altına alınabiliyor. Bu kontroller köpek sahiplerinin içini rahatlatarak pansiyona güvenini arttıran önemli etkendir.

Tüm bu hizmetlerin yanında orta büyüklükte Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı  günlük konaklama ücretleri 40-50 TL arasında değişiklik gösterir. Bu fiyatlar da köpek sahipleri için cebini yakmayacak ücretlerdir. Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı  içinde köpeklerin gün içindeki her türlü hizmetleri karşılanır. Daha büyük kapasiteli veya tasarım olarak dikkat çeken köpek pansiyonlarında da fiyatlar 100 TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu fiyatların içinde bazı pansiyonlarda ek olarak bazı hizmetler de yer alabiliyor. Örneğin bakım hizmetleri, canlı görüntü hizmeti veya servis hizmeti vs. Köpek sahiplerinin bütçelerine uygun ve güvenilir pansiyonu bulabilmeleri için bizzat pansiyon ile görüşerek ortamı görmelerinde fayda vardır. Hatta köpekleri ile pansiyonu ziyaret ettiklerinde köpeklerin ortama alışması ile ilgili bilgi sahibi de olarak fiyat konusunda karşılıklı anlaşabilirler. İsteyen köpek sahiplerin konaklama dışında köpekleri için ekstra hizmetlerden de uygun fiyatlar ile yararlanabilirler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Okmeydanı Köpek Pansiyonu Fiyatı