Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Evden belirli nedenlerle uzaklaştığımızda, tatile çıktığımızda, iş gezisine gittiğimizde ve ya acil bir işiniz çıktığında, sahip olduğunuz köpeği bırakacak güvenilir bir yer aramak zorunda kalırsınız. Biliyorsunuz ki köpeklerin bakımı dikkat isteyen ve ilgi isteyen bir konudur. Çünkü köpeklerin iyi beslenmesi, aşılarının zamanında yapılması, gezdirilmesi gerekmektedir. Bu yüzden ancak güvenilir ve işini bilen bir yere bırakılabilir. Bu sayede köpeğiniz kafesler içinde sizi bekleme derdinden kurtulur. Ayrıca işini bilmeyen bir kişiye emanet edip köpeğinizin zarar görmesini de elbette istemezsiniz.

İşte bu durumlar için Avrupa’da yüzlerce yıl önce başlatılan bir hizmet vardır. Bu hizmetler köpek pansiyonlarıdır. Köpek pansiyonları sayesinde çıktığınız yolcuğunuz daha sakin ve daha huzurlu geçecektir. Bu pansiyonlardan biri de İstanbul’da bulunan Sancaktepe Köpek Pansiyonudur. Siz de köpeğinizi bu pansiyona getirebilir ve yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Köpek pansiyonlarının özelliği köpeğinize bakmak için en iyi yerlerden biri olmasıdır. Öncelikle yapısında uzman veterinerler bulunur. Bu sayede köpeğinizin sağlığı kontrol altında olacak ve aşıları siz gittikten sonra zamanında yapılacaktır.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Ayrıca belirli zamanlarda köpeğinizin gezdirilmesi ve sizin belirlediğiniz periyotlarda banyo saatleri de olacaktır. Ayrıca köpeğiniz en iyi ve güvenilir mamalarla beslenecek bu sayede köpeğinizde kilo değişimleri de görülmeyecektir. Sancaktepe Köpek Pansiyonu siz yokken bile köpeğinize en iyi şekilde bakılacağından emin olabilirisiniz. Sancaktepe Köpek Pansiyonuna geldiğiniz de yapmanız gereken ilk şey elbette köpeğinizin aşı karnesini göstermektir. Bu sayede siz yokken bile köpeğinizin aşıları zamanında yapılacak, eksik aşılar tamamlanacaktır. Bu sayede siz tatildeyken köpeğinizin aşılarını düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Çünkü bazı köpek sahiplerinin gezi zamanları köpeklerinin aşı zamanlarıyla çakışabilmektedir ve aşılar köpeklerin hastalık geçirmemesi için önemli olduğundan zamanında yapılması önemlidir. Sancaktepe Köpek Pansiyonu bünyesinde bulunan uzman veterinerler bunu düşünerek köpeğinizin aşılarını zamanında yapacaktır. Ayrıca köpeğinizi en iyi ve güvenilir mamalar ile besleneceğinden bahsetmiştik. Fakat eğer köpeğinizin sevdiği ve almasını istediğiniz bir maması varsa bunu da belirtebilirsiniz. Bu sayede köpeğinizin beslenme şekli de değişmeyecektir. Banyo konusu da önemlidir. Köpeklerin temiz kalması için zaman zaman banyo yapılmaları gerekmektedir.

Sancaktepe Köpek Pansiyonu Fiyatları

Köpek pansiyonlarında bu hizmet de mevcuttur. Sizin belirlediğiniz zamanlar ışında köpeğiniz banyo yaptırılacaktır. Gezi zamanları da sizin belirlediğiniz zamanlarda olacaktır. Bu özelliklerle siz gittikten sonra bile köpeğinizin en iyi şekilde bakıldığından emin olabilir ve gezinizi huzur içinde geçirebilirsiniz. Sancaktepe Köpek Pansiyonu İstanbul’da hizmet veren bir köpek pansiyonudur. Yapısında uzman ve işini bile kişiler çalışmaktadır. İlk köpek pansiyonları bundan yıllar önce Avrupa’da köpek sahiplerinin köpeklerini belirli zamanlarda bırakmaları için yapılmış ve çok tutulmuştur.

Yakın zamanda aynı hizmet Türkiye’de verilmeye başlanmış ve köpek sahiplenin bazı zamanlarda köpeklerini bırakabilecekleri bir yer ortaya çıkmıştır. Bu sayede köpek sahiplerinin acil işleri çıktığında ya da bir yerlere gitmeleri gerektiğinde köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir yer arama sorunu ve bunun için strese girme durumlarının da önüne geçilmiştir. Çünkü güvenilir ve hayvan bakımından anlayan birini bulmak oldukça zordur.

Köpek Eğitimi

Bu yüzden siz köpek severler için köpeklerinizin siz yokken en iyi şekilde bakılacakları köpek pansiyonları vardır ve siz de köpeklerinizi bu pansiyonlara verebilir ve güven içinde yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Sancaktepe Köpek Pansiyonu İstanbul’da köpeğinizi bırakabileceğiniz güvenli bir yerdir. Sizin verdiğiniz bilgiler ışığında köpeğinize siz yokken en iyi şekilde bakılacak ve yokluğunuzda köpeğinizin yabancılık çekmesi önlenecektir. Bu sayede siz de gezinizin keyfini çıkarabilir ve köpeğinizin durumunu düşünmeden güven içinde zaman geçirebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sancaktepe Köpek Pansiyonu