Sultanbeyli Köpek Oteli

Biz insanların rahatı ve konforu adına oteller olduğu kadar, aynı zaman da köpeklerimiz için de oteller ve pansiyonlar bulunmaktadır. Köpek pansiyonları genellikle köpeklerinizin rahat edebilmeleri için tasarlanmış ve gerekli olan bütün hizmetleri sunmaktadırlar. Köpek sahipleri genellikle iş seyahatine gideceklerse köpeklerini yanlarında götüremiyorlar ise ve köpeklerini emanet olarak bırakacak kimseyi bulamıyorlar. Köpek pansiyonlarına veya köpek otellerine emanet ederek gitmektedirler. Sultanbeyli köpek  oteli yılların vermiş olduğu tecrübe ve bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerde de sadece tecrübeli ve köpekleri seven personelleriyle birlikte çalışmıştır. Bu prensibimiz sayesinde bir çok müşteriye ev sahipliği yapmış ve köpeklerin rahatı, sağlığı ve konforu adına her türlü önlemleri almaktayız.

Sultanbeyli Köpek Oteli Hakkında

  Eğer sizlerinde bir köpeği var ise ve iş dolayısı ile ya da farklı bir etkinlik veya aktivite nedeniyle köpeğinizi yanınızda götüremiyorsanız ve Sultanbeyli köpek pansiyonlarına köpeklerinizi emanet etmek istiyorsanız Öncelikle yapmanız gereken arayıp randevu isteminiz olacaktır. Sizlerin isteğine göre aldığınız güne ait Randevunuza göre Sultanbeyli’deki köpek otelimize gelip köpeğinizi personellere ve görevlilere emanet edebilirsiniz. Köpeğinizi emanet ettiğiniz zaman görevlilere ya da personellere köpeğiniz ile ilgili olan bilgileri vermeniz ve her hangi bir sorunu olup olmadığını belirtmeniz gerekmektedir.

Köpek Eğitimi

Sultanbeyli Köpek Oteli bütün hizmet ve imkanları köpeğinizin sağlığı ve rahatı için en iyi şekilde sunmaktadır. Bu neden ile köpeklerinizi Sultanbeyli köpek otellerine veya pansiyonlarına gönül rahatlığı ile bırakabilirsiniz. Köpeklerimiz Sultanbeyli köpek otelinde kontrollerden geçmekte sağlık taramaları yapılarak köpeğiniz için uygun veriler saptanmaya çalışılmaktadır. Sağlık taraması bittikten sonra ise köpeğinize tıpkı biz insanlara oda gösterildiği gibi köpeğinizin kalacağı oda da gösterilerek odalara yerleştirilmektedir.

Sultanbeyli Köpek Oteli Fİyatları

Sultanbeyli Köpek Oteli ile köpeklerinize verilen hizmetler A dan Z ye her türlü sunulmakta ve köpeğinizin rahatı için olanaklı hale getirilmektedir. Günlük olan Sabah , öğle ve akşam olmak üzere köpeklerinizin beslenmesi için 3 öğün yemek verilmektedir. Herhangi bir sıkıntı ve ya sağlıkla ilgili problem çıktığında yemekler köpeğinize yan etki yaptığında bunların her türlü kontrolleri sağlanmaktadır. Köpeklerin sıkılmaması adına günün belli saatlerinde köpeklerle birlikte oyunlar oynanılır ve gezdirilmesi için personeller tarafından dışarıya çıkartılır.

Sultanbeyli Köpek Oteli

Sultanbeyli Köpek Otelindeki personeller sayesinde de köpekleriniz tuvalet sıkıntısı yaşadığında yardım edilmektedir. Köpekleriniz de gördükleri ilgiden ve sevgiden ötürü de pansiyonumuzdan gitmek istemeyecektir. Sultanbeyli Köpek Oteli personeller tarafından günlük olarak temizlenmekte köpeklerinizin rahatı açısından da her gün odaları da itina ile temizlenmektedir. Eğer sizler de seyahate gidecekseniz ya da herhangi bir sebepten ötürü köpeğinizi yanınızda götüremeyecekseniz bu durumda köpeğinizi emanet edebileceğiniz Sultanbeyli Köpek Oteli ile köpeğinizi tıpkı evinde olduğu gibi rahat ve huzurlu kalmasını sağlayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Gecelik fiyatları
    7 yıl önce

    Numaranızı bulamadım?

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Sultanbeyli Köpek Oteli