Üsküdar Köpek Pansiyonu

Üsküdar, güzel İstanbul’un güzel bir ilçesidir. İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Kuzeyde Beykoz, kuzeydoğuda Ümraniye, doğuda Ataşehir, güneyde Kadıköy ilçeleri ile çevrilidir ve batıda ise İstanbul Boğazı vardır. Üsküdar Köpek Pansiyonu da bu güzide ilçemizin önemli köpek pansiyonlarından biridir. Eski ve köklü bir yerleşim merkezidir, Osmanlı dönemi boyunca büyük imar yapılarıyla önem kazanmıştır. Osmanlı döneminde yapılan bu güzel tarihi yapılar günümüze kadar hayat bulmaya devam etmiştir. O dönemlerde yapılmış olan birçok külliye, cami, hamam, çeşme, saraylar, yalılar ve köşkler günümüzde hala ayakta kalmaktadır. Boğaziçi sahilleri bu yalı ve köşklerle süslenmiştir. En önemli tarihi yapılarından biri Kız Kulesi’dir. Bunun dışında Aziz Mahmud Hüdayi Külliyesi, Altunizade Camii, Mihrimah Sultan Külliyesi, Ayazma Camii, Beylerbeyi Camii, Beylerbeyi Sarayı, Selimiye Kışlası, Çamlıca Kasrı, Şahkulu Dergâhı, Büyük Selimiye Camii gibi tarihe damgasını vurmuş yapılar mevcuttur.   

Üsküdar Köpek Pansiyonu

Tarihi dokusu ve yeşil yapısı ile bir açık hava müzesini andıran Karaca Ahmet Mezarlığı İstanbul’un Anadolu yakasının en büyük Müslüman mezarlığıdır. Osmanlı döneminin izlerini taşıyan bu güzel ilçede yaşamak bir ayrıcalıktır. Denize nazır yaşamak, merkezi konumda olması ile yaşanabilecek en güzel mekânlardan biridir Üsküdar. Birbirinden nezih mahalleleriyle nezih insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Mahallelerinden bazıları şöyledir; Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmud Hüdayi, Bahçelievler, Barboros, Beylerbeyi, Çengelköy, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Salacak, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik ve Zeynep Kamil belli başlı bir kaçıdır. Bu güzel ilçenin nezih ev sahiplerinden olmak bir ayrıcalıktır.

Deniz kenarında yürümek dolaşmak güzeldir. Bu kalabalık ve güzel ilçenin sahillerini yalnızca insanlar doldurmamaktadır. İnsanlarla birlikte onlara can yoldaşı olan sadık dostları köpekleri de vardır. Birlikte sahil turu yapmak, vakit geçirmek iyi bir dinlence olmaktadır. Evinin bahçesinde ya da evinin bir köşesinde köpek besleyen veya başka bir canlı besleyenler olabilir. Bir hayvana bakmak sorumluluk ister ve hayatını ona göre idame ettirmek zorunda kalabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Alım Şartları

Bir yere tatile gitmek istediğiniz zaman ya da iş seyahatleriniz olduğu zaman onları evde bırakıp gitmek sorun olur. Çünkü size bağımlıdırlar, kendi başlarına yemek yiyemez, barınamaz, tuvaletine gidemezler. Sizlerde böyle bir sorumluluğun altına girdiğiniz zaman özgürlüğünüz kısıtlanmış olur. Ama artık bu soruna bir çözümünüz var, seyahat planlarınızı uygularken size yardımcı olacak olan Üsküdar Köpek Pansiyonu sadık dostlarınıza en az sizin kadar iyi ve güvenle ev sahipliği yapacaktır. Evden uzak kalmak zorunda kaldığınız zaman köpeğinizi emanet edebileceğiniz bir merkez olarak köpek pansiyonları sizin için bir çıkış yolu olacaktır. Bu merkezde köpeğinizin beslenmesi evde alışmış olduğu lezzette mamalar ile gerçekleştirilmektedir. Barınma problemi ortadan kalkmaktadır ve burada eğlenceli vakit geçirmesi için gereken her şey düşünülmüştür.

Üsküdar Köpek Pansiyonu

Çeşitli aktivitelerle onlara destek olunmaktadır, size olan güvenini sarsmayacak şekilde algı ve komut çalışmaları yapılmaktadır. Diğer köpeklerle aynı ortamda bulunması sağlanarak sosyalleşmesine yardımcı olunmaktadır. Birlikte yemek yeme, oyunlar, aktiviteler gerçekleştirilerek güvenli bir eğitim verilmektedir. Ayrıca merkeze gelen köpeklerden aşı takvimi istenmektedir, aşıları tamamlanmamış olan köpekler merkeze kabul edilmemektedir. Hiç kimse köpeğinin çeşitli parazit veya hastalıklara kapılmasını istemeyeceği için gereken itina gösterilmektedir. Aşısı olmayan köpekler kesinlikle kabul edilmemektedir.

  Güzel dostlarınız için evinizin rahatlığında bir mekân sunulmaktadır ve onlara bu konfor sağlanmaktadır. Artık seyahatlerinize giderken, tatile giderken gözünüz arkada kalmasın Üsküdar Köpek Pansiyonu siz evden uzakta iken köpeklerinize çok güzel bir ev sahipliği yapacaktır. Onun mutlu ve huzurlu bir tatil yapması sizi de mutlu edecek ve siz de tatilinizi huzurla tamamlayacaksınız.

Incoming search terms:

  • https://www kopekpansiyonu gen tr/uskudar-kopek-pansiyonu/
etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Üsküdar Köpek Pansiyonu