Eve Gelen Köpek Kuaförü

Eve Gelen Köpek Kuaförü

Eve Gelen Köpek Kuaförü

Kalabalık şehirler de yaşamlarını sürdüren insanlar bir günlerinin ortalama olarak çeyrek kısmını yollar da geçirmektedirler. Kendi temel ihtiyaçlarını gidermek için zamanları kalmaz iken evcil hayvanlarının ihtiyaçlarını ve bakımlarını gidermek için zaman ayırmaları çok daha zordur. Bu zaman faktörü yüzünden veya başka sebeplerden dolayı hayatın yoğunluğu sebebi ile köpek sahibi olan insanlar köpeklerinin düzenli olarak ihtiyaçlarını ve bakımlarını kendiler yapamadıkları için başkası tarafından bu hizmetlerin yapıldığı gezici köpek kuaförü olarak evcil hayvanınız için gerekli olan hizmeti vermeye bakımı yaptırmaya başlayan köpek kuaförleri bulunmaktadır. Sadece ev değil iş olabilir başka herhangi bir adres verilebilmektedir.

Bu eve gelen köpek kuaförleri verilen adrese giderek evcil hayvanlarınızın derisinin ve tüylerinin sağlıklı, bakımlı, temiz olması ve güzel görünmesi için veya başka ihtiyaç duyduğu şeyler için özel olarak tasarlanmış aracın için de yapmaktadırlar. Eve gelen köpek kuaförlerinin hizmetinin asıl amacı hijyenik, güvenli ve rahat bir ortam da evcil hayvanlarınızın, işin de iyi olan kişiler tarafından rahat bir kuaför hizmeti almasıdır. Özel olarak tasarlanan araçların için de; Hayvanların her mevsim sıcak su ile yıkanabilmesi için termosifon

Özel olarak hayvanlar için tasarlanmış kurutma makinesi
Çevreyi temiz tutmak için atık su tankı
Sağlıklı ve hijyenik bir ortam için sterilizasyon makinesi

Her şartta elektrik sağlayan jeneratör bulunmaktadır.

Günümüz de çok sayı da insan evcil hayvanlarını kuaföre götürme esnasın da bazı nedenlerden dolayı sıkıntı yaşayıp mağdur olmaktadır ya da iş okul kısacası hayatın yoğun temposun da evcil hayvanlara zaman ayırmak da zorlanılabiliyor bu zorlukları azaltmak ve yaşanacak sinirin stresin ve zaman kısıtlığını en az seviyeye getirmek için ve evcil hayvanlarımız ile kendilerini mutlu huzurlu hissettikleri ortamların da hizmet verebilmek amacı ile hizmet vermeye başlamıştır eve gelen köpek kuaförleri. Evcil hayvanlarımızın tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği gibi ihtiyaç duyduğu bütün bakım hizmetleri ve pet malzeme ihtiyaçlarını karşılamak kolay bir hale almıştır.

Kedi ve köpeklerin deri, tırnak ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bunun için kedi ve köpeklerin tıraş, banyo, tırnak kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Özel olarak bakım vermeye başlayan eve gelen köpek kuaförleri işin de uzman olan hayvan kuaförü tarafından her türlü pet kuaför hizmetleri yapılmaktadır. Makine tıraşı, makas tıraşı, tırnak kesimi, banyo ve her türlü model orijinal ve kaliteli hayvan tıraşları araçları ile yapılmaktadır. Kullanılacak olan malzemelerin temiz ve hijyenik şartlar da evcil hayvanınız için kullanılacağına dikkat edilmelidir. Tüy kesimi ve banyo yapımı da steril koşullar da uygulanmaktadır. Eve gelen köpek kuaförlerinin yaptıkları hizmetler şu şekildedir;

Makina tıraşı;

Tüy dökülmesine karşı yapılır. Tüyler evcil hayvan sahibinin seçimine göre 3mm ve 2 cm arasın da değişen uzunluklar da kesilir ve daha sonra köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur.

Makas tıraşı; Tüylerin daha uzun bırakıldığı dış görünüşün güzel olması için yapılan tıraş çeşididir. Köpeğin cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur ve daha sonra makas ile tüyler istenilen miktar da kırpılma işlemi yapılır. Genel olarak bu hizmet sonrasın da isteğe göre göz-kulak temizliği ve tırnak kesimi de yapılmaktadır.

Banyo; Evcil hayvanınızın cinsine uygun şampuan ile yıkanır ve tüyleri taranarak fön ile kurutulur
Rötuş; Göz çevresi, kulak içi, pati altı ve içi ve genital bölgedeki tüyleri düzeltilir ve bu hizmet sonrasın da genel olarak göz ve kulak temizliği, tırnak kesimi yapılır.
Eve gelen köpek kuaför avantajını kullanmak da faydalı olabilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Eve Gelen Köpek Kuaförü