İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu

Köpeklerin psikolojik yapısı, diğer evcil hayvanlara göre çok daha duygusal ve hassas bir seyirdedir. Sahiplerine sadık ve itaatkar davranırlar. Kötü bir olay başlarına geldiğinde, travma geçirme ihtimalleri yüksektir. Bu travmalar; köpeklerde saldırganlık, ruhsal bozukluklar ya da alışkanlıkların bozulması gibi durumlara yol açarlar. Istanbul Samandıra Köpek Pansiyonu; bu gibi durumlara karşı, köpek teslim etmenin emniyetli adresi olarak karşımıza çıkar.

Bir köpek sahiplenmek isteyenler, çok büyük bir sorumluluk taşımak zorunda kalırlar. Bir köpeğin aile bireylerinin arasına katılması; son derece itaatkar ve hassas olan bir canlının tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına, bir sözleşme imzalamak anlamına gelir. Bu durum; eve gelinemeyecek zamanlarda, çok zorluk yaratır. Köpeklere vakit ayrılması mümkün olmayan zamanlarda ve eve gelinemeyecek dönemlerde, büyük sıkıntılar yaşanması kaçınılmaz olur. Böyle zamanlarda; köpek sahipleri, köpeklerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan, köpek psikolojisi ve bakımı hakkında uzman bir yetkili arama yoluna girerler. Köpeklerin bakımı ya da ruhsal değişimleri ile alakalı tecrübesi ya da bilgisi olmayan birine köpek emanet etmek, çok yanlış bir seçim olur.

 

Istanbul Samandıra Köpek Pansiyonu

 

İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu Profesyonel Hizmet Anlayışı

Evcil bir köpeğin bakımı için; uzun süreli bir tecrübe, köpekler uğruna kendini adamış bir ruh gerekir. İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu’nda; köpek bakımı konusunda, profesyonel bir çalışma sağlanır. Pansiyondaki uzman bakıcılar; köpeklerle iletişime girmenin yolunu, hangi ihtiyacın öncelikli olduğunu ve de destek konusunda neler yapılması gerektiğini çok iyi bilirler. Bir köpekle standart ihtiyaçları ve beden dili açısından iyi bir iletişimde olunması, köpeği son derece mutlu eden bir faktördür. Köpek pansiyonlarının müşterilere sunabileceği en büyük hizmet, profesyonel bakım desteğidir. İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu’nda, köpeklerin güvenle ve deneyimli kişilerle konaklaması, köpek sahiplerini de mutlu eden bir faktördür. Köpeklerin; bakım, beslenmesi, talep edilen alışkanlıkları doğrultusunda özel bir bakım sağlanır. Profesyonel bakım ile beraber, köpeğin ev ortamında olamayacağı kadar sosyal bir ortamda olması sağlanır. Bu sosyalleşme, keyifli bir ortam içinde gerçekleşir.

İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu’ ndaki Hizmetler

İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu ’na teslim edilen köpekler; diğer köpeklerle beraber, keyifli bir tatil geçirirler. Köpekler evde geçirdiği yalnız zamanlardan çok, daha fazla keyif alacağı bir ortamda bulunurlar. Köpekler yapısı gereği yalnızlığı sevmezler ve arkadaş canlısıdırlar. Konaklamaya gelen köpeklerin ihtiyaçları, alışkanlıkları doğrultusunda giderilir. Alışkanlıklar doğrultusundaki bir bakım, evdeki standart yaşam koşulunu aratmaz. Yeme ve içme alışkanlıklarında istendiği gibi; tuvalet ihtiyaçlarında da, köpek sahiplerinin talebine göre gerekli bakım sağlanır. Bir köpeğin bakımının sağlanması haricinde; köpeğe ilgi ve sevgi göstermek, köpeğin psikolojisini olumlu yönde etkiler. İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu ’nda, günlük yürüyüşler yaptırılarak, hava alması sağlanır. Bakıcılar, her daim yanlarında bulunurlar.

Köpekler; sahipleri olmadığı zamanlardaki özlemini ve ihtiyaç duyduğu tüm ilgi, sevgi ve desteği, kendileri ile ilgilenen uzman ekipten en iyi şekilde görür. Ayrıca; köpeklerin özel sağlık ihtiyaçları, her zaman dikkat edilen bir konudur. Köpeklerin alması gereken ilaçlar varsa ya da özel bakım gerektiren bir durum mevcutsa, en az köpek sahiplerinin baktığı gibi, özel bir ilgi gösterilir. Yaşamsal ihtiyaçlarının yanında sağlanan özel ilgi, konaklamaya gelen köpekler açısından profesyonel bir bakım olur. Evcil bir köpeğin yaşamsal ihtiyaçlarının; yaşamış olduğu ortam kadar kaliteli sunulmaya çalışılması, hatta köpeğin bakımında usta olmuş sevgi dolu sahibinin dışında, sevgi göreceği uzman kişilerle olması, köpeklerin emanet edilirken güven içinde olduğuna dair bir kesinlik taşır. Köpek psikolojisinden ve bakımından anlamayan birine köpek teslim etmek, ilerleyen zamanlarda büyük problemler yaratır.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Samandıra Köpek Pansiyonu