Köpek Pansiyonu Anadolu Yakası

İstanbul biliyorsunuz ki iki ayrı bölümden oluşur, Anadolu yakası ve Avrupa yakası. Avrup yakası elbette Avrupa’ya yakın ve birçok faaliyetleri gerçekleştiği bir bölümdür, fakat Anadolu yakasında da yine birçok insanlar yaşar ve sadece insanlar değil, birçok köpeklerde bulunmaktadır. Köpek pansiyonu Anadolu yakası hakkında internetten birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Kaç tane köpek pansiyonunun olduğunu ve nerelerde olduğunu. Köpek pansiyonları gerçekten çok özel yerlerdir ve köpeklerin bütün ihtiyaçları karşılanmaktadır. Pansiyonları bir köpek kreşi gibi görebilirsiniz.

Pansiyonlar veya köpek otelleri, köpek sahipleri tarafından sadece bir süreliğine köpeklerin emanet edildikleri yerler olur. Köpek sahipleri iş seyahatine çıkabilir, evcil hayvanları kabul etmeyen tatil köylerine veya otellere gidebilirler ya da ev sahiplerinin kendisi rahatsız olabilir ve iyileşene kadar köpeklerini köpek  pansiyonuna emanet edebiliyorlar. Anadolu yakası, Avrupa yakasından biraz daha durgundur, fakat biliyorsunuz ki nerede insanlar olursa, köpeklerde orada olurlar.

Köpek Pansiyonu Anadolu Yakası

Köpek pansiyonu Anadolu yakası bugüne kadar birçok köpeklere ve köpek sahiplerine yardım etmiştir. Köpek bakımı zordur, fakat eğer onları seviyorsanız ve onlara bakmaktan ve hizmet vermekten yorulmuyorsanız, her şekilde onların bakımını yapabilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Köpekler her zaman insanlar için onların en yakın dostu olabiliyor. İnsanlar öyle varlıklardır ki bazen doğru ve yanlış insanların kim olduğunu seçmekte zorlanabiliyorlar ama köpekler asla yanlış bir seçim olmaz. Hangi köpek olursa olsun, her zaman insanların en yakın dostu olabiliyor. Yeterki siz ona yeteri kadar sevgi gösterin, o sizin peşinizi asla bırakmayacaktır ve tasma olmadan arkanızdan gelmiş olacak. Köpekler komutlar ve emirlerle hareket eder, fakat komutların bir askeriyede bir komutanın askerine verdiği bir komut gibi sert olmasına gerek yok. Gider misin, gelir misin, getirir misin gibi komutlarla köpeklerinize söz dinletebilirsiniz. Köpeklerin ne kadar özel olduklarını yüzlerine bakarak anlayabilirsiniz.

Köpek Pansiyonu Anadolu Yakası Fiyatları

Veterinerlere gitseniz bile veya petshoplarda yeni sahiplerine satılmaya bekleyen köpeklerin yüzüne baktığınızda bile, onların ne kadar uysal ve özel canlılar olduğunu görebiliyorsunuz. Onlar için tek önemli olan sevgi ve ilgi. Bunlar gördükten sonra, onlar dünyanın en özel köpekleri olabiliyorlar. Sahiplerinin doğru olması her zaman için önemlidir ama dahada önemlisi, sahiplerinin gerçekten onlara sevgi gösterebilmesi. Bunuda birçok pansiyon yapabiliyor. Köpek pansiyonu Anadolu yakası o kadar çok köpeğe sevgi göstererek bakımlarını yapıyorlar ki, köpeklerin tekrar pansiyonu gitmek istediklerini görebiliyorsunuz. Pansiyonda onlara o kadar çok sevgi gösteriliyor ki köpekler bazen pansiyondan ayrılmak istemiyorlar. Bu elbette güzel bir durum, fakat köpeklerinde kendi evlerine gitmek zorunda kalıyorlar, malum kendi evleri ve kendi sahipleri var.

Köpek Pansiyonu Anadolu Yakası

Köpek bakımı bazen zor olsa bile, onlara sevgi göstermek hiç zor değil. Onları seveceksiniz, onlarla oynayacaksınız, gezmeye götüreceksiniz, sevdikleri yiyecekleri vereceksiniz ve akşamlarıda onlarla beraber yatarak, onlarla beraber kalkacaksınız. O kadar çok duygusal anlar yaşayabiliyorsunuz ki gerçekten sevginin ne olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bazen çevrenizde bulunan en yakınlarınızdan bile görmediğiniz şevkati, köpeklerden, yani hayvanlardan görebiliyorsunuz. Köpek pansiyonlarında bulunan personeller her zaman sevgi ile köpeklere yaklaşmak zorundadır. Köpekleri pansiyonda ne kadar çok sevgi görürlerse, ayrılırkende o kadar çok mutlu ayrılırlar. Anadolu yakasında birçok köpek pansiyonları bulunmaktadır ve hepsinde birçok sayıda köpekler bulunur. Köpeklerin her zaman doğru beslenmeleri, eğitim almaları, oyunlar oynayabilmeleri, yeni arkadaşlıklar edinmeleri ve gezebilmeleri gerekiyor. Pansiyonlar bütün bu hizmetleri en doğru şekilde vermek için ellerinden genel her şeyi yaparlar, çünkü onlar için önemli olan sadece köpek sahiplerinin değil, köpeklerin hizmetlerden memnun kalmalarıdır.

 
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Anadolu Yakası