Pasteur köpek oteli

Pasteur köpek oteli, müşteri odaklı olarak çalışmalarını sürdüren bir köpek otelidir. Bir çok kalite politikasına sahiptir. Dostlarımızın güzel ve eğlenceli zaman geçirebilmelerini amaç edinen ve sağlık koşullarına uygun bir şekilde işlemlerini devam ettiren günümüzün en iyi köpek otellerinden bir tanesidir. Faaliyetlerinin tümünü sürekli gelişme ve yenilenme prensipleri çerçevesinde gerçekleşirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışmaktadır. Kendi alanını ilgilendiren bir çok bilimsel ve teknolojik gelişmeyi takip ederek gerekli olduğu noktalarda uygulamaktadır. Köpeklerimizin bakımlarının iyi bir şekilde yapılabilmesi için uzman çalışanlara mevcut olup, çalışanları ilgilendiren beceri ve nitelikleri geliştirmek adına gerekli olan eğitimleri sağlamaktadır. Kendi bünyesinde veterinerlik hizmeti bulunmaktadır ve köpek sahiplerini köpek eğitimi ve köpek bakımı hakkında bilgi aktarımı sağlarlar. Yasal koşulları ilgilendiren ilkelere sahip olup, bu ilkeleri titizlik ile uygularlar. Sunulan hizmetlerin canlı yaşamını ilgilendirdiğinin her daim bilincinde olarak bu yüzden de kalite seviyesini en üst düzeyde tutarlar.

Pasteur köpek oteli, verdikleri hizmetler, sundukları çözümler ve iş ahlakı prensiplerine sahip olmaları sebebi ile müşterilerinin ilk tercih noktası olmayı hedeflemiştir. Otelin kapasite sayısı 100 köpek ile sınırlıdır. Mevsimler göz önünde bulundurularak hem açık hem da kapalı odalara sahiptir. Köpeklerin, oyun oynayabilmeleri ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amacı ile hem kapalı hem de çim alanları bulunmaktadır. Toplam üç adet alanı bulunan oteldeki bu alanların her biri üçyüz metrekare büyüklüğündedir. Köpeklerini teslim etmek isteyenlerin köpekleri öncelik ile veteriner kontrolünden geçmektedir. Herhangi bir hastalığı olup olmadığına ve aşılarının tam olup olmadığına bakıldıktan sonra köpek kabulu yapılabilmektedir. Buradaki amaç ise sağlık koşullarının sağlanabilmesidir. Hem diğer köpeklerin hem de çalışanların sağlık durumları da göz önünde bulundurulmaktadır. Kabulu yapılan köpekler, yaşı ve ırkı göz önünde bulundurularak onlara uygun ve kaliteli mamalar ile beslenmektedir. Odaların günlük, haftalık ve aylık olarak temizliği yapılmaktadır. Temizlik, özel dezenfeksiyon malzemeleri yardımı ile yapılmaktadır.

Pasteur köpek oteli

Pasteur köpek oteli

Pasteur köpek otelinde konaklayan köpekler gün içerisinde bir çok kez dönüşümlü olarak gezinti alanlarına çıkartılmaktadır. Eğitim alanları bulunmaktadır ve eğitimini tamamlayan bütün köpeklerin her gün eğitim tekrarları itina ile yapılmaktadır. Köpekler arasında hiç bir şekilde ırk ayrımı yapılmamaktadır ancak saldırganlık özelliğine sahip olan köpekleri kabulu ne yazık ki olmamaktadır. Bunun sebebi ise çalışanların ve diğer konaklama yapan köpeklerin huzuru ve sağlığı için olmaktadır. Dişi köpekler eğer kısırlaştırılmamış ise, onların kabul zamanı kızgınlık dönemlerinden sonra yapılmaktadır çünkü aksi durumda erkek köpeklerin dikkati tamamı ile onlara yönelmektedir. Genel olarak konaklama ücretlerine mama dahil olmamaktadır. Köpek sahipleri isterlerse mamalarını kendileri getirebilirler, isterlerse de ücret karşılığında köpeklere verilmesini sağlayabilirler. Ancak mamaların bir anda değiştirilmesi sağlıklı olmadığı için, bu tarz durumlarda eski mamalardan iki üç günlük getirilmesi istenmektedir.

Pasteur köpek otelinde bulundurulmak istenen köpeğin öncelik ile aşılarının tam olması gerekmektedir. Bu yüzden de gelindiği zaman aşı karnelerinin de mutlaka yanınızda bulunması gerekmektedir. Aşı ve parazit durumlarında eksiklikler bulunan köpeklerin isteğiniz doğrultusunda veteriner hekimler tarafından yapılabilmektedir. Eğer köpeğiniz uzun bir dönemde konaklayacak ise ve konaklama sırasında aşı takviminde bulunan aşı zamanlarına göre aşılar uygun koşullar altında yapılabilmektedir. Köpeklerin beslenme saatlerine gereken önem verilmektedir ve alışkanlıkları doğrultusunda hareket edilmektedir. Sizin belirlediğiniz öğün saat ve miktarlarına göre beslenme zamanlarına uyum sağlanmaktadır. Eğer köpeklerinizi özel diyetler ile besliyorsanız mamaları ya sizin temin etmeniz ya da açıkça belirtilen bir liste ya da tarif ile vermeniz gerekmektedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Pasteur köpek oteli