Satılık Köpek Balıkesir

Sağlık, kalite, güven ve ayrıcalığı bünyesinde birleştiren firmamız, köpek alım satımı alanında en yüksek standartları Balıkesir’e taşımayı hedeflemektedir. Satılık köpek Balıkesir kategorisinde yer alan ilanlarımızda istediğiniz ırk ve özellikte köpeklerimiz mevcuttur. Firma olarak ancak büyük şehirlerde bulabileceğiniz üstün bir hizmet kalitesini, Güney Marmara’nın parlayan incisi Balıkesir’in sakinlerine sunmayı hedefliyoruz.

Satılık Köpek Balıkesir

Diğer firmalardan en önemli farkımız köpek alım-satımı alanında yıllardan beri sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübe olup; Türkiye’nin her yerinden sahip olduğumuz referansları en önemli değerimiz olarak görüyoruz. Satılık köpek Balıkesir kategorisinde bulunan ilanlarımızda, Marmara bölgesi’nin iklim koşullarına ve bir şehir olarak Balıkesir’e uyum sağlayabilecek çok sayıda ırk ve özellikte köpek yer almaktadır. Erişkin, yavru ve damızlık kategorisinde istediğiniz özellikleri taşıyan hayvanlara kolayca erişebileceğiniz firmamız Bulldog, Chow Chow, Chihuahua, Cane Corso gibi bulunması zor ırkların da satışını gerçekleştirmektedir.

HAYALLERİNİZDEKİ KÖPEK ARTIK YANIBAŞINIZDA!

Temel önceliğimiz satışa sunduğumuz tüm köpeklerimizin sıhhatli ve safkan olmasıdır. Bu nedenle, uzman veteriner kadromuz tarafından köpeklerimizin sağlık durumları ve aşı takvimleri düzenli bir biçimde takip edilmektedir. Satışa sunduğumuz tüm köpeklerimiz uluslararası düzeyde geçerli olan bir aşı karnesine sahiptir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak köpeklerimize chip de takabiliyoruz. Chip uygulamamız sayesinde satın aldığınız hayvanın güvenliğinden emin olabiliyorsunuz. Bu uygulama aynı zamanda herhangi bir kaybolma ya da kaçırılma gibi bir tehlike anında köpeğinize kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Yavrular kadar onları dünyaya getiren anne ve babalarının sağlığı ile de yakından ilgilenen uzman ekibimiz, tüm köpeklerimizin beslenmelerine ve temel eğitimlerine de özen göstermektedir. Köpeklerimizin sağlıklı ve mutlu olması bizim için birincil düzeyde önem taşımakta olup; üzerinde hassasiyetle durduğumuz diğer bir konu da ırktır. Safkan ırka mensup olmaları hususunda garanti verdiğimiz köpeklerimizle ilgili fotoğaflı olarak yayınladığımız ilanlarımızda ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Satılık Köpek Balıkesir
Satılık köpek Balıkesir kategorisinde yer alan ilanlarımızda istediğiniz özellikte ve ırkta köpeğe kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan tüm sorulara cevap verecek olan profesyonel satış ekibimiz, köpek seçiminizde size yol gösterici olacak ayrıntılı bir danışmanlık hizmeti vermektedir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Satılık Köpek Balıkesir