Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

Pansiyon hizmetlerinden yararlanmak isteyen hayvan sevenler için konforlu bir yaşam alanı içinde yaşamaları sağlanmıştır. Köpekleriniz için emanet edebileceğiniz odalar ve günlük öğünlerinin verildiği saatler vardır. Evcil hayvanların rahat etmesi ve istedikleri sevgiyi görmeleri için çalışan uzman elemanlar vardır. Sultanbeyli köpek pansiyonu hizmetleri, kullandığı kaliteli ürünleri ve referans bağlantıları ile güvenli bir kurum haline gelmiştir.

Sultanbeyli Köpek Pansiyonu Verilen Hizmetler Nelerdir?

Pansiyon çalışanları ve eğitmenleri ile köpeklerin daha sağlıklı ve güvende bir ortamda yaşaması planlanmıştır. Hizmetlerden yararlanmak için günlük konaklama ücretinin verilmesi gerekir. Taşıma aracı olmayanlar ve kuruma uzak olan kişiler için evden alıp eve bırakma servisi ayarlanmıştır. Köpeklerin tüy bakımı, pati bakımı ve sakin bir ortamda eğlenmelerini sağlamaları için gerekli olan bakımları itina ile yapılır.

Uzman Eğitmenler ile Öğretici Etkinlikler!

Sultanbeyli Köpek Pansiyonu

Sultanbeyli köpek pansiyonu sadece konaklama ihtiyacı dışında, evcil hayvanların kaldığı süre boyunca eğitim  eğitmenlerin köpek eğitimi, köpeğe aşılanan sevgi ve bakımları konusunda belli programları vardır. Evcil hayvanların barınabileceği huzurlu bir ortam dizayn edilmiştir. Sahiplerinden uzak kalan köpeklerin eksiklik hissetmemesi için yapılması gereken her işlem önceden tasarlanmıştır.

Konforlu Yaşam Alanları ve Öğün Saatleri:

Köpeklerin teslim edilirken yiyebilecekleri ve onlar için zararlı olan gıdaların listesi sahibi tarafından oluşturulur. Köpek teslim edilene kadar verilen listeye uygun olarak hareket edilir. 7/24 teslim edilen köpekleriniz için çalışan elemanlar bulunur. Güler yüzlü personelleri ve hayvan sever çalışanları ile huzurlu bir ortam sunulur. Sultanbeyli köpek pansiyonu öğün saatleri köpeklerin evdeki düzenine göredir. Kendilerini yaşadıkları ortamda yabancı hissetmemeleri için ev ortamındaki yaşam şartları imkanlar dahilinde sağlanmaya çalışır.

Köpeklerin Evden Alınıp Eve Teslim Edilme Şekli:

Taşıma aracına sahip olmayan kişilerin evcil hayvanları için pansiyonların servis çalışanları vardır. Verilen adrese gidilerek teslim alınacak köpeklerin yeri belirlenir. Ve günlük kalınacak süre kadar oda ayarlaması yapılır. Pansiyon olduğu için öğün saatlerinde köpeklerin yiyecekleri ürünleri satın almanız gerekebilir. Çünkü her köpeğin tüketebileceği tat aynı olmayabilir. Pansiyon içinde verilen hizmet konaklama, bakım ve eğitim görmesidir. Sultanbeyli köpek pansiyonu yapılan denetimleri geçen ve ödül alan bir kurumdur. Köpeklerin zarar görmeden yaşamaları ve odalarda kalmaları sağlanır. Sabırlı ve ekip halinde çalışan personelleri ile köpekleriniz emin ellerde olur.

Köpeklerin Bakımı Nasıl Yapılır?

Köpekler türlerine göre farklı özelliktedir. Bazı köpeklerin tüylü olması ve günlük bakım yapılması gerekir. Bazı köpeklerde bu bakımlar tüyleri için değil patileri için gereklidir. Bu durumlar göz önüne alındığında verilen hizmetlerde bu doğrultuda belirlenir. Bakım için kullanılan kaliteli ürünler köpeklerin sağlığı için zararlı değildir. Alınan önlemlere karşı yinede evcil hayvan sahiplerinin göndereceği ürünler kullanılabilir. Teslim alınan köpeklerin sağlık sorunu olmaması gerekir. Diğer canlıların sağlığı ve onlarında sağlıklı bir yaşam alanında yaşaması için gerekli önlemler alınır. Kurum içinde hastalanan köpekler için görevli olan ya da yardım alınan veterinerler bulunur. Veterinerlerin olmadığı durumlarda kurum servisleri tarafından köpekleriniz bir veterinere götürülerek orada sağlık kontrolünden geçirilir.

Günlük Barınma Ücreti ve Şartları Nelerdir?

Sultanbeyli köpek pansiyonu bırakılan evcil köpekler için belli şartlar belirlemiştir. Sağlık sorunu olmayan, saldırgan olduğu düşünülen ve tehlikeli olan köpeklerin konaklama ihtiyacını karşılamaz. Diğer müşterilerin evcil hayvanlarını da güven altına almak için verilen hizmete ve düzene uyumlu olan canlılar alınır. Ücret olarak günlük kalınan süre kadar ödeme yapılır. Günlük ödeme ücreti içinde bakım ve temizlik dahildir. Gıda ürünlerini kişiler evcil hayvanları için kendileri belirleyebilir.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

  • Şarlot meperson
    2 yıl önce

    Yarın size ziyaret edebirim. 21/8-28/8, 4 köpeğimiz içün pansiyon lazım.

    yorum beğen

Sıradaki içerik:

Sultanbeyli Köpek Pansiyonu