Ümraniye Köpek Oteli İstanbul

Köpekler her zaman insanların en sadık ve en cana yakın dostları olmuşlardır. Bu nedenle köpek sahipleri köpek beslemekten çok hoşlanır ve hayatlarını köpekleri olmadan sürdüremeyeceklerini düşünürler. Köpeklerinden ayrı kaldıkları süre içerisinde mutlu olamayacaklarını düşünürler. Bu düşünce bile onların mutsuz olmasına yol açar. Köpekler de çok yoğun duygularla sahiplerine bağlanırlar. Bu nedenle köpeklerde sahiplerinden ayrı kaldıklarında çok üzülür ve mutsuz olurlar. Bu durum köpeklerin psikolojisini olumsuz olarak etkiler ve hastalanmalarına neden olur. Ümraniye Köpek Oteli Istanbul bu durumu ortadan kaldırmak için köpek dostlarınız ile yakından ilgilenir.

Bu durumu çok iyi bilen köpek sahipleri köpeklerinden bir an bile ayrı kalmak istemezler. Ancak zaman zaman da olsa köpek sahipleri gerek iş dolayısı ile gerekse tatil nedeniyle köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kalabilirler. Böyle durumlarla karşı karşıya kalan köpek sahipleri köpeklerini evde yalnız bırakmak istemedikleri için onları da kendileri ile birlikte götürmek isterler. Ancak konaklayacakları otelin köpeklerini kendileri ile birlikte kabul edipetmeyeceğinden emin olamadıkları için bu düşüncelerinden vazgeçerler ve köpeklerin gözleri arkada kalmada emanet edebilecekleri bir yer arayışı içerisine girerler. Ancak köpeklerine kendileri yokluklarında kendileri gibi bakabilecek birini bulamayınca internet üzerinden köpeklerini bırakabilecek bir yer ararlar.

Detaylı bir araştırma sonucunda kendisi yokken köpeğine en iyi bakacak yerin Ümraniye köpek oteli istanbul olduğuna karar verirler. Köpek oteli İstanbul köpeklerin konforlu ve rahat bir ortamda konaklamaları için bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünmüştür. Bu yüzden buraya getirilen hiç bir köpek kendini farklı ya da yabancı bir ortamda hissetmez. Bu ortama hemen ayak uydurarak burada bulunan diğer köpeklerle uyum içerisinde olurlar.

Ümraniye Köpek Oteli İstanbul Neden Tercih Edilmelidir?

Ümraniye Köpek Oteli Istanbul

Ümraniye köpek oteli İstanbul nerdeyse hemen hemen herkesin tercih ettiği bir oteldir. Köpekler bu otelde tam bir tatil yapma fırsatı yakalarlar. Köpekler bu otelde kendileri için hazırlanmış olan oyun alanlarında diğer köpeklerle oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirirler. Bu oyunlar sayesinde zaten sosyal olan köpekler daha da sosyal varlıklar haline gelir. Köpeklere bu otelde tuvalet ve itaat eğitimi de verilir.

Köpeklere verilen Bu eğitimler sayesinde köpekte herhangi bir davranış bozukluğu var ise bu bozuklukların düzeltilmesine yardımcı olur. Otelde köpekler için egzersiz ve yürüyüş alanları vardır. Köpekler bir yürüyüş alanlarında günde iki defa olmak üzere yürüyüşe çıkartılırlar. Köpekler bu yürüyüşler esnasında vücutlarında bulunan enerjilerini atarlar. Çünkü vücudunda bulunan enerjiyi atamayan köpekler hastalanır.

Köpekler pansiyonda bulundukları süre boyunca sahiplerinin yokluğunu asla hissetmezler. Burada bulunan tüm personeller işlerini severek yaparlar ve tam bir hayvan severlerdir. Ayrıca otelde bulunan personeller işlerinde uzman ve profesyonel kişilerdir. Köpeklere nasıl yaklaşılması gerektiğini çok iyi bilirler ve onlarla anlayacakları dilden konuşurlar. Aynı şekilde köpeklerde her ne kadar konuşamasa ve konuşanları anlamasalarda yapılan her hareketi derinlemesine analiz edebilirler. Bu da köpekler ile bakıcıları arasında kaliteli bor iletişim kurulmasına yardımcı olur. Ümraniye köpek oteli kayıt köpek kabulü yapılırken asla cins ve yaş ayrımı yapmadan tüm köpekleri otele kabul eder.

Ancak kayıt işlemleri esnasında köpeğin aşılarının tam olarak yapılmış olması gerekir. Köpeğin tüm aşılarının tam olarak yapılmış olması pansiyonda bulunan personel ve diğer köpeklerin sağlığı açısından çok önemlidir. Köpeğin otele kayıt işlemleri yapılırken aşılarının tam olduğunu gösteren belge ve köpeğin karnesinin otelde bulunan yetkilisi personele mutlaka verilmesi gerekir. Karnesi ve aşı belgesi olmayan köpekler otele kabul edilmezler. Ayrıca köpeğin herhangi bir bulaşıcı hastalığının olup olmadığı da otele geldikleri anda yetkili veteriner tarafından kontrol edilir ve herhangi bir bulaşıcı hastalığı olan köpek otele kabul edilmez.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ümraniye Köpek Oteli İstanbul