Başakşehir Köpek Pansiyonu

Köpekler insana en yakın olan dostane canlılardır. Evde köpek beslemek oldukça yaygın bir hal almıştır. Köpek, insan hayatına birçok yararlı katkılar sunmakla beraber birçok sıkıntı da yaşatır. Köpek eğitimi sorunları dışında köpeği emanete bırakacak yer bulamama sorunu da köpek besleyenleri sıkıntıya sokmuş durumdadır. Genellikle zorunda oldukları için ya da ihtiyaç hissettikleri için şehir dışına çıkmak isteyen köpek sahipleri, çoğu zaman gerek yolculuk esnasında sıkıntılar yaşanması gerekse gittikleri mekanda köpeğini barındırma imkanı olmaması gibi nedenler ile köpeklerini beraber götüremeyecek durumda olurlar. Böyle anlarda köpekleri güven içinde emanet edebilecekleri ve onları aratmayacak ölçüde çok iyi bakılacakları yer ararlar. Bu alanda hizmet eden ve köpek sahiplerinin bu anlamda gönül rahatlığıyla emanet edebileceği bir yer olan Başakşehir Köpek Pansiyonu İstanbul’un en gözde köpek pansiyonlarından bir tanesidir.

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Başakşehir Köpek Pansiyonu Özellikleri Nelerdir?

Emanet edilen köpeğe konforlu yaşam sağlayan ve rahat bir şekilde barınma imkanı veren Başakşehir Köpek Pansiyonu bu amaca yönelik mükemmel bir alt yapıya sahiptir. Başakşehir Köpek Pansiyonunun en önemli özelliği hayvan sevgisine sahip personeller ile beraber çalışmasıdır. Bu çok önemli ve çok gerekli bir özelliktir. Bir konuda uzman olmak her zaman yeterli olmayabiliyor. Kişinin hem uzman olması hem de işini severek yapması her alanda olması gereken önemli bir özelliktir. Köpekler duygusal yapılı canlılardır. İlgi ve şefkat isterler. Bu sebeple köpek ile iletişim kuracak kişilerin sevgi dilini kullanmayı çok iyi becermeleri gerekir. Bu konuda farkındalık yaratan Başakşehir Köpek Pansiyonu bu bilinç ile çalıştırdığı personelin hem köpek eğitimi ve bakımı konusunda yeterli bilgi donanımına sahip uzman kişilerden oluşmasında hem de hayvan sever kişiler olmasına itina göstermiştir.

Başakşehir Köpek Pansiyonunun Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Kapalı alanda yaşayan köpeklerin enerji atma ihtiyaçlarını gidermeleri için açık alanda gezintiye çıkartılmaları gerekir. Başakşehir Köpek Pansiyonu bu bilinç ile hareket ederek köpekler ile özel olarak ilgilenir. Köpeğin cinsine ve ırkına göre ihtiyaçları belirlenir ve bu ihtiyaca göre hareket edilir. Köpeklere oyun ve aktiviteler eşliğinde keyifli anlar yaşatılır. Köpek pansiyonunda bulunan birçok köpek uygun şartlarda bir araya getirilerek sosyalleşmesi sağlanır. Başakşehir Köpek Pansiyonunun verdiği önemli hizmetlerden bir tanesi de tesislerde daimi olarak veteriner hekimlerin var olmasıdır. Beklenmedik bir anda ve ani olarak herhangi bir sağlık problemi ile karşılaşan köpeğe yerinde ve zamanında el atan veteriner hekim sorunu anında çözmeye çalışır. Bunun dışında veterinerler köpeğin ihtiyacı olan bakım ve beslenmesi gereken mama türüne kadar her türlü ihtiyaçları ile özel olarak ilgilenir.

Başakşehir Köpek Pansiyonu köpek sahiplerinin tercih etmesi halinde emanete bırakılan köpeklere özel eğitimler de verir. Temel itaat eğitimi ve tuvalet eğitimi gibi köpeğin günlük yaşama rahat adapte olmasını sağlayacak eğitimler verilir. Başakşehir Köpek Pansiyonu bu hizmet için özel eğitmenler barındırır.

Başakşehir Köpek Pansiyonunun en önemsediği konulardan bir diğeri de pansiyonun hijyen koşullarıdır. Köpeklerin yattıkları yerler, beslenme kapları günlük olarak temizlenir. Köpeklerin diş, tırnak ve tür bakımları düzenli olarak yapılır. Hijyen koşullarını olumsuz etkileyeceğinden Başakşehir Köpek Pansiyonu emanete alacağa köpek sayısını sınırlı tutmayı uygun görür. Bu nedenle pansiyonun hizmet kapasitesi belli sayıdaki köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir. Köpeğinin hijyenik koşullarda barınmasını arzulayan köpek sahibi müracaat ettiği köpek pansiyonunun sınırlı kapasitede olmasına dikkat etmelidir. Bu konuda yeterince araştırma yapıp ona göre rezervasyon yaptırmalıdır.Başakşehir Köpek Pansiyonu bu doğrultudaki ihtiyacı da karşılayabilecek bir pansiyondur.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Başakşehir Köpek Pansiyonu