İstanbul Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Beylikdüzü, gecekondulaşmanın görülmediği, lüks ve yaşanılır apartmanların yükseldiği, İstanbul’un gelişen semtlerinden biridir. Yaşanılır olması ve yeşillikleri ile İstanbul halkını cezbeden semt hem insanlar hem de hayvanlar için yaşanılabilir doğal ortamlar sunuyor. Bu doğallığın yanı sıra hayvan sever halk için de pek çok imkan sağlanmış durumda. Ağaçlık alanlar ve parklar, köpek sahipleri için ideal ortamlar olduğu kadar köpek sahiplerinin köpeklerinden uzak kalmasını gerektirecek durumlarda da köpek pansiyonları ideal hizmet kurumları olmuştur. Istanbul Beylikdüzü Köpek Pansiyonu bu hizmet kurumlarından biridir. Köpek sahiplerinin gözünü arkada bırakmayacak şekilde kişilerin güvenini kazanan ve köpek sevgisi ile dolu personelleri ile emanet edilen köpeklerle her konuda birebir ilgilenilen ideal köpek yaşam alanlarından biridir.

İstanbul Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Köpekler sahipleri için ne kadar değerliyse sahipleri de köpekler için o kadar değerlidir. Köpeklerde pek çok hayvanın yanı sıra daha güçlü, duygusal bir bağ vardır. Günümüz şartlarında acil durumlar, iş seyahatleri veya sağlık nedenleri gibi durumlarda köpeklerini bırakacakları güvenilir bir yuva arayan kişiler için oluşturulan köpek pansiyonu, köpek sahiplerinin içini rahatlatan konforda ve kalitede faaliyetlerini sürdürüyor. Beylikdüzü’nde de bunlardan biri bulunuyor ve köpeklerin sosyalleşmesini önemsemesi kadar eğitimi konusunda da özenli davranıyor. Günlük konaklama sırasında köpeklerin temel ihtiyaçları en iyi ve en uygun şekilde karşılanıyor. Bunların dışında eğlenceli parkurları ile köpeklerin gün içinde atmaları gereken enerjiler için oyun saatleri ve aktiviteler oluşturuluyor.

Köpeklerin pansiyonda kaldıkları süre içinde sahiplerini hatırlatmayacak şekilde diğer köpekler ile kaynaşarak oyun oynamaları sağlanıyor. Aynı zamanda bu saatlerin dışında özel odalarında dinlenme zamanlarında da çalışan personeller tarafından ayrıca ilgi gösterilerek her konuda yardımcı olunmaya çalışılıyor. Beylikdüzü köpek pansiyonun açılmasının asıl amacı; herkese can yoldaşı olan ve her zaman sevdiklerinin yanında olan köpek dostların zaman zaman mükafatlandırılması inancıdır

. Köpek sahiplerinin tatil kaçamaklarında kendileri için sağladıkları en iyi hizmetler, gezme ve eğlenme planları yanında köpek dostları için de ufak tatil kaçamağı düşüncesi ile Beylikdüzü köpek pansiyonu devreye giriyor. Burada tüm köpekler için sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturulmuş, aktiviteler ve oyunlarla dolu programlar yapılmıştır. Köpeklerin tüm ihtiyaçlarına karşılık veren köpek pansiyonları, bunların yanı sıra köpeklerin ihtiyacı olan gezme ve eğlence gibi konularda da kendini geliştirmelidir. Beylikdüzü köpek pansiyonu geniş iç mekan oyun alanı ve açık hava oyun alanıyla, gün içinde belirlenen iki farklı gezdirme saatiyle bu konuda da hassas davranan kurumlardan biridir. Köpek sahiplerinin köpeklerine verdiği değer kadar değer vererek onların pansiyonda kaldıkları süre içinde en sağlıklı şekilde konaklaması sağlanarak çıkış gününde sahiplerine teslim edilirken de en eğlenceli hali ile teslim edilmesi amaçlanıyor.

Istanbul Beylikdüzü Köpek Pansiyonu

Beylikdüzü Köpek Pansiyonu Eğitim Hizmeti

Köpekler evcilleştirilebilen, insanlarla iyi iletişim kurabilen ve kısa süreli eğitimler ile derdini kolayca anlatabilen hayvanlardan biridir. Köpek eğitimleri pansiyonlara bırakıldıkları süreçte ekstra ücretler ile sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra İstanbul’da da köpek eğitimi verene pek çok eğitim kurumu bulunuyor. İstanbul Beylikdüzü Köpek Pansiyonu  cins, ırk ve köpeğin psikolojik durumuna bağlı olarak köpek sahibi ve diğer insanlarla daha sağlıklı iletişim kurması için eğitimler devam ediyor. Eğitim verilecek köpeklerin özellikleri, fiziksel ve ruhsal durumları analiz ediliyor. Uzman eğitimciler tarafından köpeklere kendilerini en doğru şekilde ifade edebilmeleri için temel itaat eğitimi veriliyor. Köpekler itaatkar canlılardır. Sahipleri ile doğru iletişim kurmaya başladıklarında sahiplerine itaat ederler ve onlara sağlanan düzen içinde yaşamlarını sürdürürler.

Köpeklerin cinsine bağlı olarak belli yaşlardan itibaren eğitim almamış olmaları onların kendi düzenlerini kendinin oluşturulmasına yol açar. Bu durumlarda da sahipleri ve köpekler arasında sıkıntılar yaşanarak köpek sahiplerinin de hatalı davranışlarda bulunmalarına yol açar. Köpeklerin eğitimleri süresince uygun ortamların sağlanması ve köpeklerin özgürce hareket edebilmeleri de önemli bir unsurdur. Eğitim alanında köpeklerin rahat olması eğitimin sağlıklı şekilde ilerlemesi için önemlidir. Köpeklerde eğitim sürecinde hızlı ilerleme görüldüğünde köpek sahipleri ile birlikte köpeklerin itaat uygulamaları beraber işlenir. Böylece köpek sahibiyle köpek arasında sıkı bir bağ oluşması sağlanır. ;Köpek böylece sahibine daha bağlı olacak ve kendine öz güveni artacaktır.

Beylikdüzü köpek pansiyonunda verilen eğitimler sonucunda köpek sahipleri köpekte değişimler fark edebilir. Doğru bir şekilde değişimler fark edildiğinde köpek sahibinin de durum karşısında tutumu çözüm odaklı olmalıdır. Farklı ve yanlış davranışlar gözlemlendiğinde de köpek sahibinin duruma uygun şekilde komut verebilmesi önemlidir. Bunun için de köpek sahibinin eğitim sürecinde uzman kişiler tarafından bilgilendirilmesi önemlidir. Beylikdüzü köpek pansiyonlarında uzman kişiler tarafından verilen eğitimler köpeklerin cins, ırk, ruhsal durum ve yaşına bağlı olarak en doğru şekilde analiz edilip veriliyor. Bunun için de köpeklerin eğitimlerde gösterdiği gelişim en iyi ve en hızlı şekilde sağlanıyor.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Beylikdüzü Köpek Pansiyonu