İstanbul Esenler Köpek Pansiyonu

Köpek pansiyonlarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu sayının artışının ana nedenlerinden en önemlisi köpek bakımları konusunda köpek sahiplerinin geçmişe göre daha bilinçlenmesidir. Artık aileden biri olan köpeklerin bakım ve eğitimleri oldukça büyük önem taşıyor. Bu nedenle köpeklerin bakımları ve eğitimleri konusunda hizmet veren köpek pansiyonları vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile ön plana çıkıyor. Sadece bakım konusunda değil aynı zamanda köpek sahiplerinin kısa süreli tatil ya da iş seyahatlerinde köpeklerini emaneten bırakacakları emin el konusunda önemli merkezler haline gelmişlerdir. Bu konuda hizmet veren Istanbul esenler köpek pansiyonu köpeklerin bakım ve eğitimleri konusunda kaliteli personelleri ile faaliyet gösteriyor.

İstanbul Esenler Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Köpek sahipleri köpeklerini esenler köpek pansiyonuna teslim etmek için telefonla, bizzat başvurarak ya da İnternet üzerinden başvuru yaparak esenler köpek pansiyonu hizmetinden yararlanabiliyorlar. Esenler köpek pansiyonu öncelikle yapılan başvuruları değerlendirerek köpek sahipleri ile iletişime geçiyorlar. Köpek eğitim uzmanları köpek sahiplerine köpeklerin herhangi bir hastalık geçirip geçirmediğini, rutin aşılarının yapılıp yapılmadığını, özel olarak kullandıkları mama ya da takviye vitaminler olup olmadığı bilgisini alarak her köpek için ayrı bir dosya oluşturuyorlar. Köpekler için gerekli bilgiler elde edildikten sonra köpekler köpek sahiplerinden teslim alınarak esenler köpek pansiyonuna getiriliyor.

Köpeklerin kullanmış oldukları özel mama ya da vitaminler varsa köpekler ile birlikte özel mamaları ya da vitaminler de pansiyona getiriliyor. Köpekler esenler köpek pansiyonuna alındığında ilk iş olarak veteriner hizmetlerinden yararlanıyorlar. Veteriner tarafından herhangi bir hastalık ya da enfeksiyon olup olmadığı kontrol edilerek herhangi bir rahatsızlığı olan köpekler için tedavi süreci başlıyor. Köpeklerin gerekli tedavi işlemleri tamamlandığında köpekler için konforlu ve kaliteli bir şekilde dizayn edilen odalar hizmete açılıyor. Köpeklerin barındırıldığı odalar sesten, ışıktan ve ısıdan korunaklı olarak düzenlenmiş odalardır.

Istanbul Esenler Köpek Pansiyonu

Esenler Köpek Pansiyonu Faaliyetleri

Esenler köpek pansiyonu köpekleri teslim aldıktan sonra köpekleri ırk ve cins durumlarına göre ayırarak ayrı ayrı gruplandırıyor. Köpeklerin ırk olarak farklı gruplara alınması bazı köpeklerin bir biri ile uyumlu olmamasına bağlı olarak sorunlar yaşanmasına neden olabiliyor. Bu nedenden dolayı köpeklerin birbiri ile anlaşabileceği aynı ırk ya da benzer ırklar ile aynı grup içerisine alınarak kaliteli hizmetler veriliyor. Esenler köpek pansiyonu bünyesinde köpeklerin beslenme saatleri düzenli olarak üç öğün olarak veriliyor. Öğünlerde verilen mamalar kaliteli mamalardan oluşarak köpeklerin beslenmelerine büyük önem veriliyor. Esenler köpek pansiyonu personelleri 7/24 köpeklerin tüm bakım ve eğitimleri konusunda detaylı bir çalışma içerisinde bulunarak köpeklere kaliteli hizmet sunuyorlar. Esenler köpek pansiyonunda geniş bir arazi olması nedeni ile köpeklerin oynamaları, havalandırma kapsamında açık alanda zaman geçirmeleri sağlanıyor.

Aynı zamanda esenler köpek pansiyonunda yer alan köpek havuzları ile de köpekler gün içerisinde özellikle yaz aylarında su sporları ile kaliteli vakit geçiriyorlar. Köpeklerin günlük tüy ve tırnak bakımları da esenler köpek pansiyonu tarafından aksatılmadan yerine getirilerek köpeklerin bakımları gün içerisinde tamamlanıyor. Aynı zamanda esenler köpek pansiyonunda bulunan köpek eğitim uzmanlarının köpeklerin eğitimleri konusunda yapmış oldukları test ile köpeklerin eğitim düzeyleri test ediliyor.

Köpeklerin eğitimlerinde herhangi bir eksiklik söz konusu ise bu tespit edilerek köpek sahipleri bilgilendiriliyor ve talep doğrultusunda verilmesi gereken eğitimler veriliyor. Verilen eğitimler temel itaat eğitimleri, ileri itaat eğitimleri, tuvalet eğitimleri ve koruma eğitimleridir. Köpekler sahiplerine teslim edildiklerinde köpeklere kaldıkları süre içerisinde hangi hizmetler verildiği köpek sahiplerine bildiriliyor. Köpekler hakkında tutulan önemli bilgiler de köpek sahipleri ile paylaşılıyor.

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Esenler Köpek Pansiyonu