Köpek Oteli Üsküdar İstanbul

Üsküdar, güzel İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan nezih ilçelerinden biridir. Üsküdar, tarihi dokusu ve tarihi yapıtlarıyla görenleri kendine hayran bırakacak bir güzelliktedir. Tarihi Kız Kulesi, Selimiye Kışlası, Beylerbeyi Sarayı, Çamlıca Tepesi, Aziz Mahmud Hüdai Efendi Türbesi gibi başlıca gezilecek yerleri ziyaret akınına uğrar. Üsküdar ilçesi kalabalık bir nüfusa sahiptir, çok fazla yapılaşma vardır ve kalabalık bir insan topluluğu yaşar. Bu güzel ilçede hayvan sever kitle de oldukça fazladır. Evinde veya bahçesinde kendine can yoldaşı olarak kabul ettiği hayvan dostlarını barındıran kişiler vardır. Hayvan sevgisi çok başka bir duygudur, ancak bu duyguyu yaşayanlar bilirler. Onları kendilerinden bir birey gibi görürler ve tüm hayatlarını ona endeksli olarak yaşarlar. Evde barındırmak amacıyla en çok köpekler seçilir. En sadık ve iyi dostlar köpeklerdir bu nedenle insanlar hayvan beslemek istediklerinde bu tercihte bulunurlar. Irkına ve cinsine göre bazı köpekler evde içeride bakılabilir bazıları ise evde yaşamaya uygun değildir, bunlar ise bahçeli evlerde bir kulübede barındırılır. Seyahate çıkacakları sırada ise Köpek Oteli Üsküdar İstanbul onların yardımcısı olur.

Ancak kendinize bir köpek edindiğiniz zaman tamamen ona bağımlı yaşamak zorunda kalırsınız. Evden uzak yerlere gitme gibi bir şansınız kalmaz. Uzun süreli ayrılamazsınız, düzenli olarak yemesi, bakımı, gezmesi ve tuvalet ihtiyacı karşılanması gerekir. Sürekli yanınızda olması gibi bir durum söz konusudur. Fakat siz her zaman evde onun başını bekleyemezsiniz, yanınızda götürmek isteseniz götüremezsiniz. Ya evde oturup bekleyeceksiniz ya da bir yerlere emanet edeceksiniz. Zorunlu olarak evden ayrılma durumunuz olabilir, kimseye alın köpeğime bakın deme şansınız olmayabilir bu gibi şartlar ortaya çıktığında köpek otelleri devreye girer. Köpek oteline köpeğinizi rahatlıkla bırakabilirsiniz, kimseye boyun eğmek veya yalvarmak zorunda kalmazsınız. Siz ne kadar süreyle bırakmak isterseniz o kadar süreyle bırakabilirsiniz.

Köpek Oteli Üsküdar Istanbul

Köpek Oteli Üsküdar İstanbul

İstanbul’da Üsküdar ilçesinde bulunan köpek oteline köpeğinizi emanet edebilir ve dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Köpek Oteli Üsküdar İstanbul köpeğiniz için en ideal merkezdir. Bu otelde özel olarak ayrılmış odalarda köpekleriniz barındırılır, beslenme programı dahilinde alışık oldukları beslenme gerçekleştirilir. Çeşitli egzersiz ve aktivitelerle eğlenmeleri ve gelişmeleri sağlanır. Uzman eğitmenler aracılığıyla eğitim programı dahilinde bazı kazanımlar elde etmeleri sağlanır. Buraya gelen köpekler mutlu bir şekilde ayrılırlar. Çok şey öğrenmiş ve gelişme kaydetmiş bir biçimde çıkışları yapılır.

Tuvalet eğitimi konusunda size destek olunur, bir köpek için en önemli eğitimlerin başında gelen tuvalet eğitimi kazanımı gerçekleştirilir.

Köpek Otelinde Sağlık Kontrolü ve Giriş İşlemleri

Otele bırakmak istediğiniz köpeğin ilk girişte genel sağlık kontrolü yapılır. Genel olarak bir muayene yapılır ve herhangi bir sağlık sorunu, parazit, aşı eksiği var mı bakılır ve bir sorun varsa çözüme kavuşturulur. Tırnak kontrolü yapılır, aşılamalar tamamlanır ve diğer köpekleri tehlike altına sokabilecek hiç bir durum oluşmasına izin verilmez. Kontroller uzman veteriner hekimler tarafından yapılır, gereği yapılır.

Yerleşim işlemi yapılırken ırk, cins ve yaş göz önünde tutulur ve aynı gruplar birbirine yakın olacak şekilde yerleştirilir. Bunu yapmaktaki amaç köpekler sosyalleşme amacıyla bir araya getirildiğinde aynı gruptaki köpekler daha rahat anlaşabilirler, karşılıklı olarak zarar görmelerine imkan verilmemiş olur. Sosyalleşmeleri daha kolay ve sağlıklı olur, ırk, cins ve yaş anlaşabilmeleri için önemlidir.

Beslenme ve Oyun Saatleri

Beslenme, belli saatlerde yapılır, günlük öğün zamanlarında ölçülü olarak mama ve yemek verilir. Özel olarak hazırlanmış gıda ölçülerinde ihtiyaçları olan vitaminleri ve proteinleri almaları sağlanır. Kaliteli ve sağlıklı gıda ürünleri verilir, lezzetiyle de sevecekleri ürünlerdir bunlar.

Oyun saatlerinde severek oynayacakları ve onların gelişimine katkıda bulunabilecek etkinlikler yapılır.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Oteli Üsküdar İstanbul