Köpek Pansiyonu Beşiktaş Fiyatı

İstanbul’un en gözde ve canlı semtlerinden biri olan Beşiktaş hem sokaklarıyla tarih kokan bir sahne hem de renkli ve capcanlı sokaklarıyla modern bir semttir. Merkezi konumu ile hem boğazın en güzel köşelerinden birine kurulmuştur hem de İstanbul’un diğer güzide semtleri olan Ortaköy, Bebek, Nişantaşı ve Taksim’e yürüme mesafesindedir. Çevresinde Dolmabahçe sarayı gibi Türkiye’nin en önemli müzelerinden biri yer almakta ve Ihlamur Kasrı gibi tarihi bir konağa ev sahipliği yapmaktadır. Beşiktaş, yerli ve yabancı turistlere olduğu kadar sevimli dostlarımız köpekler için de sokaklarda rahatça gezebildikleri bir semttir. Semt sakinleri huzurlarını sevimli sokak dostlarımızla paylaşmaktan asla geri durmazlar. Onlara büyük bir sevgi ve şefkat ile yaklaşırlar. Birçok sokak hayvanının bu semtte karnı tok ve huzurlu bir şekilde bir gölgede dinlenirken görmek doğaldır. Beşiktaşlıların hayvan sevgisinin profesyonel şekli olan köpek pansiyonu beşiktaş fiyatı ile tam da sevimli dostlarınız için aradığınız kalitede hizmeti makul fiyatlarda sunan kaliteli bir pansiyondur.

Köpek Pansiyonlarının Önemi

Köpek Pansiyonu Beşiktaş Fiyatı

Semt sınırları içerisinde yer alan Pansiyon, köpeklerinizi gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz fiziki şartlara ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Zira köpekler, biz insanları karşılıksız seven en iyi dostlarımızdır. Bizi tehlikelere karşı korudukları gibi aynı zamanda da çocuklarımız ile bağ kurarak onlara sevginin saf ve en doğal şeklini öğretirler. Dolayısıyla sizin köpeğinize de bu anlayışla hizmet eden Beşiktaş Köpek Pansiyonu sevimli dostunuzun oldukça rahat edeceği bir adrestir. Çünkü ailenin bir ferdi haline gelen köpekler eğer onlarla ilgilenecek güvenli bir yer bulunamazsa bazen iş ve tatil gibi seyahatlerin iptali için bir neden olabilmektedir. Köpek pansiyonu beşiktaş fiyatı sizi tam da bu dertten kurtaran bir pansiyondur. Hem siz seyahatlerinizi sevimli köpeğiniz için fedakarlık edip ertelememiş olursunuz hem de kafanız rahat, içiniz huzurlu bir şekilde tatilinize, yolculuğunuza çıkmış olursunuz.

Köpek Pansiyonu Beşiktaş Fiyatı

Köpek pansiyonunda her köpek için özel bölmeler ve özel yiyecekler hazırlanmaktadır. Bunun yanında sevimli dostunuz için “alerjik tepki” gibi özel durumlar var ise, uzman ekibimize önceden bildirildiği taktirde ona uygun diyet ve besinler hazırlanır. Merkezimize diğer köpeklerin sağlıklarını korumak adına yalnızca tüm aşıları yapılmış ve aşı karnesi mevcut köpekler kabul edilmektedir. Bununla beraber, köpeklerinizin veterinerlik ve eğitim gibi özel hizmetlerden yararlanabilmeleri için rezervasyon gereklidir. Lütfen pansiyona randevu ve başvuru öncesi bu önemli hususlara dikkat ediniz. Köpeğinizin sevgi ve huzur dolu bir ortamda diğer birçok köpekle hem eğlenmesini ve sosyalleşmesini hem de eğitilmesini istiyorsunuz.

Her türlü ihtiyaç ve gerekli bakımının anında yapıldığı Beşiktaş Köpek Pansiyon’una sevimli dostunuzu gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Sevgi ve huzur dolu Pansiyonumuza sevimli dostlarınızı emanet etmeden önce dilerseniz gelip ziyaret merkezimizi edebilir ve siz kendi tatilinizin keyfini çıkartırken, köpeğinizin de kendi tatilini nerede geçireceğini görebilirsiniz. Uzman ekibimizin kaldığı süre boyunca kaliteli bir şekilde hizmet vereceği köpeğinize, sizin kadar değer veriyoruz. Sevimli köpeğiniz güvenli bir merkezin alanında uzman ekibinin emin ellerinde olacaktır. Merkezimiz bir telefon kadar uzağınızda, lütfen her türlü soru ve öneri için aramaktan çekinmeyin.

 

etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Köpek Pansiyonu Beşiktaş Fiyatı