Sultan Beyli Köpek Pansiyonu

Köpeklerin bakım ve onarımları için açılmış bulunan birçok kuruluşlar bulunmaktadır. Sultan Beyli Köpek Pansiyonu bu  kuruluşlardan birisidir. Bu kurulmuş kurumlar belirli bir ücret karşılığı ile köpeklerinizin barınmasını, bakımını, beslenme gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bunu özellikle çalışanlara ve yoğun iş temposu içinde olanlar için düşünülmüştür. Evcil hayvanları olanların, aniden çıkmaları gerektiğinde, işte olduklarında onların ihtiyaçlarını barınma güven gereksinimlerini sağlayabilecek kurumlara ihtiyaç duyarlar.

Bu ihtiyaç karşılanmadığında da onlar için özel oluşturulmuş otel, pansiyon, çiftlik gibi imkanları da bulunmaktadır. Belli bir ücret karşılığında köpekler kurum tarafına emanet edilir. Ve sahibin anlaşmasına göre bu imkan sağlanan yerde barınma, beslenme karşılanacaktır. Bu evcil hayvanlar için kurulmuş kurumlar hayvanların kendilerini yalnız hisse kapılmamaları, sevgi gösterilmesi ve ücret alabilmeleri için kurulmuştur. Sahibin köpeğinin besin ihtiyacını getirerek pansiyonlara teslim eder. Verilmiş olan besinlerle köpeklerin besin ihtiyacı karşılanır. Sultanbeyli köpek pansiyonu da bu tür kurumlardan biridir.

Sultan Beyli Köpek Pansiyonu

Sultan Beyli Köpek Pansiyonu

Bizler için vazgeçilmez olan evcil hayvanları beslenme barınma güvenlik ihtiyaçları vardır. Köpeklerin hassas olmasına, karakter yapısına, ırkına bağlı olarak ihtiyaçları karşılanmaktadır. Pansiyon da belirli kurallar çerçevesine göre düzen uygulanmaktadır. Bu kurallar dikkatle her şeyi yerli yerinde disiplinle köpeklerin tüm ihtiyaçları karşılanır. Örnek verirsek; köpeklerin iki öğün arsında ki öğlen boş vakitte onlarla yapılan etkinlikle yalnız hissetmemeleri sağlanır. Köpeğin sahibinin anlaşması ile kalma zamanı belirlenir.

Sahibin yoğunluğuna göre bazen hafta bazen de ayların sürmesi olabilir. Bu zaman boyunca köpeğin bakımı, beslenmesi verilen ücret ile karşılanır. Ücretlerin belirlenmesi saat hesabı olarak belirlenir. Günlük olarak pansiyon kiralama ve aylık olarak değişiklik gösterir. Evcil hayvanlara verilen etkinlikler yalnız hissetmemeleri, sıkılmamalarına özen gösterilerek yapılır. Derslerin genel prensibinde köpeğin sahibine olan bağlılığını artıracak etkinlikler verilir. Ayrıca oyun etkinlikleri ile de köpeklerin eğlenmelerini sağlayacak ve enerjilerini atacak şekildedir. Pansiyonda köpekler için odalar ayrılmış ve bu odalar ırklarına ve hassasiyetine göre yerleştirilir. Böylelikle köpeklerin birbirleriyle boğuşmaları ı engellenerek güven içinde olmaları sağlanır. Köpeklerin güvende olmalarını en iyi şekilde eğitim almış olan köpek uzmanları tarafından sağlanır.

Köpek Eğitimi Hakkında

Köpeklerin ırklarına ve özel olmalarına bağlı olarak etkinlik programları ve eğitim dersleri de değişiklik gösterir. Aynı şekilde beslenmeleri de değişir. Bunlar için kurum tarafından hazırlanan bir forum verilir. Köpek sahipleri köpeklerinin özelliklerine göre uygun olanlar forumda işaretlenir. Sadece forumda olanlara göre hareket edilir. Bu forum sayesinde köpeklerin özelliklerine göre beslenme, bakım,  eğitim, etkinlik dersleri uygulanır.

Köpeğini pansiyona uzun süre bırakanlar ile özel olarak tüm detaylar konuşulur gereken teferruatlar belirlenir. Bu hem müşteriyi memnun etmek hem de hizmetin en iyisini vermek içindir.

Sultan beyli pansiyonu da köpeklerin cinsiyetine, ırkına, yavru yetişkin olmasına göre ayırarak onlar için ayrılmış odalara yerleştirirler. Hamile olan köpeklerle hassasiyeti olanlar üzerinde daha çok zaman ayırma ve eğitim uygulanır. Köpeklerin rahatsızlanma sağlık sorunu için özel veterinerler bulunmaktadır. Veteriner hekimleri ile sağlık güvenliğini kontrol atında tutarlar. Pansiyonlar görüldüğü gibi sadece barınma ile kalmayarak; hem bir eğitim hem etkinlik alanıdır. Güven konusu ile hiçbir sıkıntı oluşturmayarak en iyi imkanları sunar.

Sultanbeyli köpek pansiyonu köpekler için oluşturulmuş en güvenli, barınma, beslenme, eğitim alanında olanakların üst seviyede olduğu bir kurumdur.  Köpek sahipleri istedikleri zaman istedikleri zamana kadar bırakabilirler. Eğitim konusu onları sıkmadan, sahiplerinin yokluğunu hissettirmeden yapılır. Sıkıldıkları anda farklı bir oyuna geçirilir. Kendilerini özgür hissettirilerek kendilerine olan güvenleri arttırılmaya çalışılır.

Birçok kurumun olması güven konusunda soru işareti oluşmasına sebep verir. Bunun sağlanabilmesi için de iyi bir araştırma yapmak gerekir. Köpeğinizi bıraktığınızda aklınızda hiçbir tereddüt olmadan gönül rahatlığıyla işe dönülür. Köpeğin aldığı eğitim de sahibini memnu eder.  Müşteri köpeğini aldığı zaman pansiyonun köpeğine verdiği en iyi hizmet ile memnun şekilde evine döner. Böylece hem müşteri hem de kurum memnun kalır.  Seçimlerin önem arz ettiği köpek pansiyonu imkanların en iyi olanına verilmesini gerektirir.

 

 

 

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sultan Beyli Köpek Pansiyonu