İstanbul Kartal Köpek Oteli

Anadolu yakasının en gözde ilçelerinden biri olan Kartal’da yaşayan herkesin köpekleri için hizmet alabileceği yerler mevcuttur. Tüm gıda ihtiyaçlarından sağlık hizmeti veren veteriner kliniklere, eğitim merkezlerinden köpek otellerine kadar her şey bulunuyor. Bu hizmetler içinde köpekler ve sahipleri için çok önemli olan köpek otelleri, bazen hayat kurtarıcı roller oynuyor. Köpeği ile asla ilgilenilemeyecek zamanlarda hayvan sevenlere büyük destek sağlayan bu pansiyonlar, onların konaklamaları ve günlük tüm ihtiyaçlarının karşılanması konusunda yardımcı olurlar.

İstanbul Kartal köpek oteli sayesinde Kartal’da yaşayan halkın faydalandığı bu hizmet, köpeklerin asla yalnız kalmaması gerektiği ve isteklerinin karşılanması gerektiği düşüncesiyle verilir. Onlar için en iyisini düşünen köpek otelleri, beslenmeden sağlığa kadar her ayrıntıyla ilgilenir. Konaklamaya gelen her köpeğe özel olarak ilgi gösteren otel çalışanları, köpeklerle ilgili gerekli alt yapıya sahiptir. Bu sayede köpeğinin onların dilinden anlayan birilerinin yanında olması sahiplerinde de bir rahatlık yaratır.

Köpek Otellerinin Köpek Sahiplenen Kişiler Açısından Önemi

Yılın belli zamanlarında olan bayramların herkes için beklenen bir tatil olduğu tartışılmaz. Bu tatillerde akrabalarını ziyaret eden ve şehir dışına çıkan hayvan severler, bazen isteseler de köpeklerini yanlarında götüremez. Çoğu zaman bir haftayı bulan bayram tatillerinde çok sevdikleri köpeklerini onlarla en az kendileri kadar ilgilenecek birilerine teslim etmek çok önemlidir. Köpek otellerinin tam olarak bu aşamada devreye girmesi onların gönül rahatlığı ile ziyaretlerini gerçekleştirmesini sağlar.

Yurt içi ya da yurt dışında çıkılan tatillerde köpekleri yanlarında götürmek çoğu zaman mümkün olmaz. Uçak seyahatleri gibi sürelerde hayvanlarla ilgili prosedürler yorucu ve tehlikeli olduğu için, dostlarının düzenini bozmak istemeyen köpek sahipleri, onları yanında götüremez. Evden uzak kalınan bu sürelerde bu sevimli arkadaşları evde yalnız bırakmak çok yanlış olacağı için ev kadar huzurlu bir ortam sağlayan köpek otellerine bırakılırlar. Huzurlu bir şekilde tatil yapmak köpek otelleri sayesinde mümkün olur. Çok yoğun iş temposunda evinde bile vakit geçiremeyen çalışanlar bu sürelerde köpeklerini, ilgi ve temel ihtiyaçlarını karşılayacak birilerine teslim ederler. Emanet etmek için en uygun yer olan köpek otelleri tüm bu amaçlar için hizmet verir.

Köpek Otellerinin Köpekler Açısından Önemi

Istanbul Kartal Köpek Oteli

Sahipleri gittiğinde evde yalnız kalmak yerine, oteller sayesinde iyi beslenebiliyor ve eğlenceli aktivitelerle enerjisini atıyor. Kendileri gibi konaklamak için gelmiş diğer köpeklerle kaynaşarak sosyalleşmenin tanıda varırlar. Tüm oyun ve dış mekân gezintileri sayesinde huzurları bozulmadan vakit geçirirler. Yalnız kalmaktan kurtulurlar ve psikolojileri bozulmaz. Edindiği alışkanlıklarına tıpkı evinde gibi devam eder ve düzenleri bozulmaz. Tüm bakım ve sağlık kontrolleri yapıldığı için sahiplerinin yanında gibi mutlu ve iyi hissederler. onaklamaları bittiğinde sahiplerine kavuştukları zaman ilk günkü gibi neşeli ve bakımlı görünürler.

İstanbul Kartal Köpek Oteli ve Özellikleri

Köpeklerin sağlıklarını birinci sırada tutan otel çalışanları, veteriner hekimlerden yardım alarak konaklama süresince kontrollerini sağlarlar. Misafir olan her köpeğin sağlığı düşünüldüğü için konaklamaya gelen her köpeğin aşı durumu ve sağlık muayeneleri kontrolden geçirilir. Aşısı eksik köpekler her hangi bir tehlikeye karşı otele kabul edilmez. İstanbul kartal köpek oteli aracılığı ile köpeklerini huzur içinde bırakan hayvan sahipleri onları bıraktığı gibi bulmanın keyfini yaşar. Köpekleri çok iyi tanıyan çalışanlar sayesinde onların dilinden anlayan birileri ile vakit geçirmeleri sağlanır. Belli kurallar çerçevesinde yapılan konaklamalar tamamen köpeklerin huzuru üzerine kurulmuştur. Köpek teslim etme ve geri alma saatlerini onların oyun saatleri ile çakıştırmayan otel yönetimi, yemek saatlerine de aynı hassasiyetle yaklaşır. Uykularının kaliteli olması ve sorunsuz uyanmaları içi gece saatlerinde kesinlikler hayvan giriş çıkışına izin verilmez.

 

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Kartal Köpek Oteli