İstanbul Sarıyer Köpek Oteli

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden olan Sarıyer aynı zamanda hayvan severlerin de çok olduğu bir yerdir. Bu semtte köpek besleyen birçok insan vardır. Bu insanlar köpekleri kendilerine en yakın dost olarak görürler. Köpekler olmadan yaşayamayacaklarını düşünürler ve bu sevimli yaratıkları kendilerine adeta bir yaşam amacı olarak görürler. Bunun yanında köpekler ile sahipleri arasında çok özel bağlar kurulur. Köpekler sahiplerinden ve alıştıkları ortamdan ayrı kalmaya dayanamazlar. Sahiplerinden ayrı kaldıkları zamanlarda çok üzülürler.
Bu nedenle köpekte çeşitli travmalar meydana gelir ve köpeğin hastalanmasına neden olur. Köpek sahipleri bu durumu bildikleri için köpeklerini asla yalnız bırakmak istemezler. Ancak köpek sahipleri her ne kadar bu durumdan hoşnut olmasalar da zaman zaman da olsa köpeklerini yalnız bırakarak şehir dışına çıkma durumunda olabilirler. Şehir dışına çıkan köpek sahipleri köpeklerini bırakabilecekleri bir yer bulma sıkıntısı çektiğinden dolayı köpeklerini yanlarında götürmek isterler. Ancak gidecekleri yerde ki otellerin köpeği kabul edip etmeyeceğinden emin olamadıklarından dolayı İstanbul Sarıyer köpek oteli köpek sahipleri için çok ideal bir otel haline gelir.

Köpekler bu otele getirildikleri andan itibaren bu otelde bulunan profesyonel ve uzman kişiler tarafından özel olarak sağlık kontrolüne tabii tutulurlar. Köpekler bu sağlık kontrolünden geçirildikten sonra herhangi bir bulaşıcı hastalığının olmaması durumunda otele kayıt işlemleri tamamlanır. Çünkü köpekte herhangi bir bulaşıcı hastalık olması durumunda otelde bulunan diğer köpekler ve otel personellerinin sağlığının tehlikeye atılmaması adına bu köpekler otele kabul edilmezler. Ayrıca otele kayıt işleminin yapılabilmesi için köpeğin tüm aşılarının da tam olması gerekir. Aşısı tam olmayan köpekler otele kabul edilmezler. Köpek kayıt işlemleri esnasında köpeğin aşılarının tam olduğunu gösteren belge ve köpeğin karnesi mutlaka otel personeline gösterilmelidir.

Istanbul Sarıyer Köpek Oteli

Köpekler alıştıkları ortamdan ayrılıp başka bir ortama girdikleri zaman o ortama ayak uydurmakta büyük zorluk çekeler. Ancak bu otele getirilen köpekler asla bu tür sıkıntılarla karşı karşıya kalmazlar. Çünkü otel personelleri çok hayvan sever kişiler oldukları için köpeklere çok özenli ve şefkatli davranıyorlar. Köpek bakımını üstlenen kişilerin mutlaka köpek bakımı alanında uzman kişiler olması gerekir ve köpeğe nasıl yaklaşması gerektiğini, onunla nasıl iletişim kurması gerektiğini bilen birisi olmalıdır. Bu nedenle bu otelde çalışan bütün personeller köpeklerle nasıl iletişim kurması gerektiğini çok iyi biliyor. Aynı zamanda köpekler de her ne kadar konuşmayı bilmese ve konuşulanları anlamasa da yapılan her hareketi çok iyi bir şekilde analiz edebilirler. Bu sayede köpekler ile bakıcıları arasında mükemmel bir iletişim oluşur. Köpekler maruz kaldıkları bu ilgiden çok memnun kalırlar ve bu otelde kaldıkları süre boyunca oldukça kaliteli zamanlar geçirirler.

İstanbul Sarıyer Köpek Oteli Neden Tercih Edilmelidir?

İstanbul Sarıyer köpek oteli köpeklerin ihtiyacı olan her şeyi kusursuz olarak yerine getiriyor. Köpekler bu otelde kaldıkları süre boyunca burada bulunan diğer köpeklerle oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirirler ve bu durum onların daha da sosyal varlıklar haline gelmesine olanak sağlar. Köpeklere bu otelde eğitimler de veriliyor. Verilen bu eğitimler sayesinde köpeklerde herhangi bir davranış bozukluğu varsa bunların hepsinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Köpeklerinin ileri derecede eğitim almasını isteyen köpek sahipleri de bu oteli tercih ederler. İleri düzeyde eğitim amaçlı otele gelen köpeklerin ilk önce profesyonel ekipler tarafından eğitim düzeyleri ölçülür. Bu eğitim düzeyinin ölçümü yapıldıktan sonra buna göre eğitim programı hazırlanır. Köpek sahibi ile tüm şartlarda anlaşıldığı takdirde köpek eğitimine aynı gün içerisinde başlanılabilir.

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

İstanbul Sarıyer Köpek Oteli